On-line vysílání 

0806

Recepty - KLÍŠTĚ, KOMÁR, VOSA a hojení k tomu

8.6. 2020 15:00
1006

Webinář: BOLESTI ZAD A AROMATERAPIE

10.6. 2020 20:30z pohodlí domova :-)
1506

Budoucí inspirace pro Vás: 

Ženské kruhy

V HABIBI chci sdílet - opravdu souznit s příběhy druhých žen. Zajímá mě, jak se my ženy cítíme, co je pro nás skutečnou výzvou, v čem se naopak cítíme jisté, a kde máme pro sebe sama prostor. Ženské kruhy s vůněmi jsou skvělou příležitosti, jak toto poznat a přijtom se voňavě ojínět. Kruh se uskuteční každý první čtvrtek v měsíci.

Klub Vůněmi k sobě

Pro ty, kteří se živých akcí HABIBI nemohou zúčasnit osobně, budu převádět všechny své živé kurzy do připravovaného Klubu Vůněmi k sobě, který spouštím 1.1.2020. Dýchanky si budete moci vychuntat včetně bonusů - skripta, recepty, infografiky, slevy na objednávky partnerů HABIBI.

Tvořím nové kurzy

Kráčím po voňavé cestě a tvořím nové kurzy. Můžete se těšit na témata vědomé ženské cykličnosti, mindfulness, aromapsychologie, psychosomatiky a biohackingu. A co víc - na kurzech budeme více tvořit, míchat více kompozic a více vnímat kouzlo aroma směsí.

Jde mi o Vaši spokojenost a dobrý pocit, když jste se mnou v kontaktu. Proto nabízím 100% garanci vrácení peněz i na mé živé akce. V praxi to funguje tak, že se Vás v polovině přednášky zeptám, zda jste spokojeni a chcete pokračovat. Pokud ne, bez vyptávání Vám vrátím peníze a můžete odejít. Netřeba to lámat přes koleno 🙂
Tereza Machovásrdce HABIBI

Co na mé živé akce říkají klienti?

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤
Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD
V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....
Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách
S Terezkou jsem se poprvé setkala ve virtuálním světě sociálních sítí a Skypu, ale po pár zprávách jsem pochopila, že se bavím se zkušeným odborníkem. Velmi mi tehdy toto poradenství pomohlo. Při té příležitosti jsem se dozvěděla o jejím kurzu Aromapsychologie a protože dlouhodobě pracuji se ženami – těhotnými a maminkami malých dětí, tak jsem věděla, že to je přesně to co chci umět. Umět podpořit duši ženy-matky voňavou cestou. Neinvazivně něžnou péčí. Jela jsem na kurz a už po cestě jsme se s kamarádkou moc těšily. Kurz je nabitý informacemi, Terezka přidává kaizuistiky z praxe. Je vidět, že oleje nemá jen nastudované, ale má je osahané, načichané a zažité praxí. Na kurz jsme jely z Brna a nelitujeme ani té cesty. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit a už teď se těším na všechny kurzy, které se Terezka rozhodne vést. Všem opravdu doporučuju stojí to za to.
Dagmar Ludvíčková, Brno AmmaDula, www.pluspromaminky.cz
K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.
Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách
K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)
Petra Konečná, Ostravamaminka na MD
Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.
Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová
Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂
Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

ODNESETE SI DÁREK! 

Protože mi jde o Vaše kontaktní seznámení s aromaterapií, i na této přednášce si namícháte sami vlastní aroma kompozici (olejovou 30 ml nebo inhalační 10 ml). Můžete se tak ihned pustit do používání aromaterapie u Vás doma :-) A není lepší forma učení se novým věcem, než je zkoušet doslova na vlastní smysly a čich.

Co říkáte?