VŮNĚ NA MÍRU

Nemáte prostor, energii nebo znalosti, abyste si s vůněmi dokázali pomoci sami? 

Možná, že Vám zrovna došly potřebné olejíčky a pořídit si je všechny najednou se Vám nyní finančně nevyplatí. Nebo jste možná tak moc unavená a ulítaná, že se nedokážete na míchání vůní naladit? 

Nemusíte se bát, jsem tady pro Vás. Zkusme se spolu spojit osobně nebo po Skype a vymyslíme nádherné, ulevující směsi přímo pro Vás na míru. Řešit můžeme cokoliv - emoce i fyzické tělo.

Jak míchání vůní na míru probíhá?

Osobní konzultace

Je pro mě důležité vědět, co a jak aktuálně řešíte a v čem se cítíte lehce. Zajímají mě 3 základní věci - jak se cítíte nyní fyzicky, psychicky a emočně. Zaznamenávám si poznámky do klienta. Proto mi ještě před konzultací podepisujete souhlas s GDPR - ať jdeme v HABIBI v souladu se sebou samými i se zákony. Konzultace nám zabere 30 minut - v případě konzultace osobní i po Skype.

Vyhodnocení stavu

Na základě terapeutického rozhovoru vybírám vhodné éterické oleje, které zakomponuji do Vaší Vůně na míru. Pokud jste na osobní konzultaci, máte možnost k vybraným olejům přivonět a výrazně se tak podílet na sestavení kompoziice. Pokud spolu komunikujeme přes e-mail nebo Skype, pak mi dáváte svobodu a míchám sama 🙂

Sestavení individuální 100% přírodní kompozice

Dám ruku do ohně za to, že Vaše Vůně na míru bude vždy 100% přírodní, čistá, bez přidaných chemických látek a s Láskou tvořená. Pracuji výhradně s produkty značky FLORIHANA, Nobilis Tilia, Oshadhi a s rostlinnými oleji značky Saloos. S těmito značkami souzním také z hlediska jejich filozofie a přístupu k aromaterapii. Na kvalitě mi totiž ohromně záleží. Pro Vás jsou zárukou toho, že investujete do kvalitní služby i produktu.

Zpětná vazba

Miluju zpětnou vazbu. Proto jsem moc ráda, když se svými klienty zůstávám v kontaktu i po konzultaci a míchání. Jsem ráda, když zpětně vím, jak na klienty Vůně na míru působily a jaký měly efekt.

PROČ VŮNĚ NA MÍRU?

Je to prosté - když vytvořím kompozici s Vámi, bude Vám sedět a pomůže Vám. 

Mým cílem je, abyste se s aromaterapií dostávali k sobě - do svého středu, tam se ztišili a nacházeli v sobě odpovědi na své životní výzvy a starosti. Nepracuji čistě symptomaticky, v centru zájmu u mě stojí především Vaše duše, emoce a Váš celkový aktuální stav. 

To celé pak dává dohromady krásný celek, který bude Vaší startovní čárou na cestě k lepšímu cítění se. 

Množství kompozic si určujete sami


Ráda Vám namíchám směsi éterických olejů, olejové směsi, osobní parfém, inhalační tyčinku... Možností je mnoho.

Na kolik si cením svého míchání?

Vyplatí se být VIP klientem HABIBI


Pokud ještě nejste stálým zákazníkem HABIBI, mohou být právě pro Vás přínosné výhodné balíčky masáží nebo terapií. Nechte se hýčkat aromaterapií, vyplatí se Vám to.

Vůni na míru můžete také darovat.

Poukaz můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej pošlu po úhradě

e-mailem. 

Přeji si, abyste se ve spolupráci se mnou cítili dobře. Budu moc ráda, když mi řeknete, jak jste s mým přístupem k Vám spokojeni. Pokud s Vámi nebudu na masáži či poradneství ladit, vrátím Vám peníze. 🙂

Tereza Machovásrdce HABIBI

Máte otázky?

Ráda bych si u Vás nechala namíchat Vůni na míru, ale jste pro mě daleko.

V pořádku, mám pro Vás řešení - co si domluvit randíčko na Skype nebo po telefonu, příjemně si popovídat, odhalit Vaše přání? Pokud mi svěřít svou důvěru, ráda Vám pak namíchám Vůni na míru i na základě našeho virtuálního rozhovoru. Směsi Vám pak pošlu poštou a Vy mi pošlete penízky převodem na účet HABIBI.

Kdo je to VIP klient?

VIP klient neboli stálý zákazník HABIBI je ten úžasný člověk, který si dopřál masáž nebo poradenství (aromaterapeutické, Bachovy esence) 9x za poslední dva roky. Všech svých klientů si vážím, ty stálé si chci ještě více hýčkat. Pro mé VIP klienty nabízím slevu ve výši 15% na každou mou službu - masáže, vůně na míru i terapie Bachovými esencemi.

Vystavujete dárkové poukázky?

ANO, ráda Vám vystavím dárkovou poukázku na masáž, míchání osobních vůní i Bachových esencí. Využít můžete též dárkový poukaz na mé onlinové produkty. Poukázku si můžete vyzvednout osobně v HABIBI (platba na místě v hotovosti) či Vám ji mohu poslat po platbě na můj účet e-mailem.

Jak s Vámi mohu domluvit dárkovou poukázku?

Poukázku si můžete objednat přes kontaktní formulář, který uvidíte níže na této stránce, nebo mi napsat SMS na číslo 736 283 443 či ideálně na e-mail vonavapece@aromaterapiehabibi.cz.

Tereza Machová 

vonavapece@aromaterapiehabibi.cz

+420 736 283 443

pracovní dny od 9.00 do 19.00 hodin

Nebo mi můžete napsat přes kontaktní formulář zde: 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů