Máte pocit, že z toho tlaku všude kolem už zešílíte? 

Nevíte, kam dřív skočit? 

Pořád se honíte a na sebe sama Vám už Vám nezbývá čas? 

 • Máte toho prostě moc a (někdy) nevíte, co dřív - udělat, zajistit a hlavně nezapomenout
 • Podáváte výkony v práci, staráte se o děti, pečujete o partnera, chcete naslouchat kamarádce i zajet k Vašim
 • Chtěli byste se po-věnovat sami sobě, ale už na to nemáte čas, prostor ani kapacitu?
 • A chcete to změnit?
 • Chcete poznat prinicpy, jak Vám mohou éterické oleje a esence pomoci být spokojená i v dnešní vystresované době?

Pak se Vám bude líbit na voňavém dýchanku: 

VŮNĚ JAKO ANTISTRES

aneb stres není jen zloduch

STRES. Strašák, který po nás pořád něco chce. S ním pořád něco musíme. Mnohdy aniž bychom opravdu chtěli. 

Sama jsem před lety doslova žila ve stresu. Nevěděla jsem, co dřív, srdce mi hňápalo, vlasy stresem vypadávaly, váha kolísala nahoru a dolů. Děs běs. Ale pak jsem poznala, že 

.... se mohu rozhodnout 

.... se můžu chtít zbláznit nebo chtít žít a být 

... když chci být i v téhle "šílené" době spokojená, vůně mi mohou výrazně pomoci. 

Jsem připravená Vám to předat, naučit, nacítit. 

 

Budete odcházet s vědomím, jak docílit pevného rozhodnutí,

vydržet a které esence Vás v tom podrží. 

 • Poznáte, že v tom nejste samy a stejnému náporu čelí i další ženy
  Někdy nás sráží a od štěstí odděluje vlastní mysl a obviňování sebe. Na voňavém dýchanku se ženami navzájem sdílíme své zkušenosti, postřehy a tak jsem si cennou zpětnou vazbou. Zahalíme se tak do klidné a bezpečné atmosféry přijetí.
 • Očicháte si éterické oleje, které v sobě dřímají anti-stresové působení
  Vůně jsou skvělými pomocníky, které nám pomohou uhladit (po)stresové stavy. Stres se totiž projevuje na fyzickém těle, cítíme ho ve svém emočním rozpložení a při dlouhodobém zatížení jej postřehne naše psychika. My ale můžeme pozitivně zasáhnout a vůně jsou přitom bezpečnými, hlubokými a přitom funkčními prostředky, jak úlevy docílit.
 • Budete sdílet, co v nás stres vyvolává a jak se s ním dosud "pereme"
  Když se na svých kurzech ptám, kdo má stres, všichni zvednou hlavu a souhlasně přikyvjují. Když se ale vzápětí zeptám, co že ten stres je, všichni mlčí a přemýšlejí. Proto i v tomto voňavém dýchanku budeme mít prostor navzájem se inspirovat a sdílet své postřehy. Vám se tak otevírá úžasná brána poznání.
 • Poznáte, jak Vám mohou pomoci také Bachovy květové esence a stromové esence Platbos
  Bachovy esence možná znáte jako ty oblíbené Krizové kapky (Rescue remedy). Nejsou to ale jen ony. V 38 jediněčných eseních tkví orhomná síla pracoat rychle, snadno a bez vedlejších účinků s naším podvědomím. Vhodné i pro ty, kterým vhodné éterické oleje nevoní nebo jim v užívání aromaterapie brání užívání léků. V poslední době jsem si velmi oblíila - na rovinu mnohem hlouběji působící - stromové esence zn. Platbos. O obou vám povím, budete se moci ptát, sdílet a získat odpovědi na Vaše otázky.
 • Namícháte si vlastní kompozice na domácí použití
  Tentokrát na Vás čeká míchání tělového oleje pro osobní hýčkání (30 ml) a inhlaační tyčinky pro rychlou stimulaci psychikcého stavu.
 • Odnesete si skripta
  Miluju přehlednost abaví mě studovat lidský mozek. Proto i skripta jsou přirpraveny formou myšlenkové mapy. Součástí skript je praktický chceklist, do kterého si můžete snadno zapisovat vůně různýcz dodavatelů, které Vás dostaly.
 • Esence si můžete objednat se slevou
  V HABIBI Vám chceme pomoci dostat vůně až k Vám domů - tou nejjednodušší cestou. A když to jde levněji, je to moc fajn :-) Účastníkům živých akcí proto dopřáváme objednávku ve výši 10%.
 • Vím, že prahnete po konkrétních řešeních, proto Vám přibalím na cestu voňavé recepty
  Meditovat na vůněmi, objevovat jejich rozměr i hloubky a navzájem je míchat do voňavých kompozic.... to mě tuze baví. Chci se o to s Vámi podělit, proto Vám ke skriptům přibalím několik voňavých a osvědčených receptů, které si snadno doma namícháte.

ÚTERÝ 10.12.

16.30 - 18.30 

390 Kč

Pojďte si dopřát čas a prostor pro sebe, stejně jako ženy před Vámi 

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️
Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI
V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....
Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách
Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤
Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD
Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji
Ivet Veragin
Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji
Šárka Juřicová
Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii :-)
Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI
K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.
Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách
K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)
Petra Konečná, Ostravamaminka na MD
Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.
Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová
Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂
Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Užijte si míchání

Zkuste se nebát praxe a pojďte si to užít. Míchání kompozic a vlastní zkušenost Vás posune nejvíce.

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince 10 žen. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně

Jmenuji se Tereza Machová. S aromaterapií pracuji více než 8 let, kdy mi od začátku učarovalo její působení na psychiku a emoce člověka. Takto na celou aromaterapii nahlížím a provázím tak ženy, které mají zájem naCÍTIT se na sebe sama a žít spokojenější život, i díky vědomí ženské cykličnosti, sebepřijetí i zdolávání životních výzev. Jako vystudovaná aromaterapeutka už jsem zharmonizovala stovky žen - ať už během aroma masáží, na osobních konzultacích, při míchání osobních vůní na míru nebo na živých kurzech. Všude to voní mou osobní péčí.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....
Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách
Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji
Ivet Veragin
Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️
Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI
Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤
Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD
Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji
Šárka Juřicová
Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii :-)
Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI
K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.
Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách
K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)
Petra Konečná, Ostravamaminka na MD
Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.
Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová
Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂
Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Kde se Dýchanek koná? 

Každý rosteme a i já se vracím ke svým kořenům. Od 1.8.2019 proto sídlí mé voňavé doupě na nové adrese - Štramberk, Nádražní 820 (Dům služeb, 1. patro). 8 let jsem tam masírovala, nyní se vracím a těším se, že Vás budu moci přivítat v prostoru, se kterým jsem v souladu.

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme :-) Ne, vážně - nic nepotřebujete. Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Opakujete tento dýchanek? 

Ano, v online verzi je po dýchanku jednoduché ho získat a informace si vychutnávat na pořád. Co se týká živě? Upřímně - moc ne :-) Zase až za rok, protože v HABIBI spolu jedeme na vlně aktuálnosti. Pokud Vám tento Voňavý dýchanek unikne skrz prsty, je možné jej zakoupit v online verzi a mít ho tak na pořád.  

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím :) 

Těším se na Vás naživo!