Zaujala Vás ženská bylinná napářka, ale ještě jste si ji nestihly užít?

 • V ženském lůně se skrývá hluboká moudrost, kterou my ženy často necítíme
 • Připravujeme se tak o pocity pohody, ženské zdraví, plodnost i příjemné prožívání menstruace
 • Naštěstí se vnímání ženského zdraví začíná navracet do popředí
 • Mezi ženy se znovu dostává staro-nová metoda ženské vaginální napářky
 • A my Vám tuto unikátní metodu chceme v HABIBI představit

Chcete poznat kvalitní informace, jak začlenit do svého života

ženskou bylinnou napářku a navíc ji rovnou prožít? 

Pak se Vám bude líbit na prožitkovém workshopu:

ŽENSKÝ NAPAŘOVACÍ DÝCHANEK

kde si i Vy vychutnáte svou vaginální napářku

Ženská bylinná napářka 

V dnešní době, kdy jsme přehlceni všemi vymoženosti se tato staro-nová účinná metoda začíná víc a víc stávat součástí péče o ženu.

Dopřejme si pečovat sami o sebe, zastavit se, užít si teplo voňavých bylin a vyživit sebe na těle i na duši

 Ženská bylinná napářka pro mě znamená rituál moderní ženy, který v sobě ukrývá hluboké moudro 

Pokud Vás na tento worskhpo táhne zvědavost, zdravotní téma, nebo bezpečné informace o napařování, jste všechny zvány 

Také Vy, které napařujete se přidejte a podělte o zážitky.

Budete odcházet s plnohodnotnými informacemi,

jak ženskou bylinnou napářku provádět

 • Proč používat a zařadit ženskou bylinnou napářku do běžného života
 • Jak se prakticky napařovat
 • Jaké výhody má vaginální napářka pro ženy
 • Zda a jaké jsou kontraindikace použití napářky
 • Co vše obnáší napařování ... a mnohem víc
 • Odnesete si především vlastní zkušenost s bylinnou ženskou nápařkou
 • Na místě si budete moc koupit příslušenství i byliny potřebné k napářce

Každá z žen si vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutná na vlastní lůno

Pozvěte nápařku do života,

pokud řešíte:

Menstruační potíže

Čas pro sebe

Intimní život

Chcete miminko

Gynekologické on.

Péči o sebe

Workshopem Vás provede úžasná ROMANA KRHUTOVÁ

žákyně Moniky Valové, zakladatelky Ženské vaginální nápařky
Ahoj, jmenuji se Romana. 🙋🏻‍♀️ Jsem na mateřské dovolené. 🤱🏻 Tato “dovolená” ve mně probudila zájem zabývat se více péči o ženy a samu sebe, jak po tělesné, tak duševní stránce. ☯️ 🌷Ženská bylinná napářka mě tak okouzlila, že jsem se rozhodla ji předávat dál. ♨️ Kromě toho se zabývám již 8 let jógou, jsem lektorkou baby masáží, cvičení pánevního dna, velký fanda netoxické domácnosti a péče o tělo.🧴🚿🧼 Od střední školy, kdy jsem cvičila a později lektorovala aerobik se zabývám o zdravou výživu. 🍫 Pokud mi čas a rodina “dovolí” hýčkám ženy relaxačními masážemi a rituály.💝 Po narození syna si připadám opět na začátku na “své” cestě a učím se díky němu jednoduché věci, které jsem jako dospěla zapomněla💕🙏🏼 Mám ráda dobrou kávu☕️, nerušený spánek 💆🏻‍♀️ a lidi na stejné sebepoznávací vlně 👯‍♀️😊🙏🏼

ŠTRAMBERK, NÁDRAŽNÍ 820

OD 16.30

DO 18.30 

ČTVRTEK

23.01.2020

VEDE ROMANA KRHUTOVÁ

390 Kč

PŘEDEM

VLASTNÍ ZÁŽITEK

Z NAPAŘOVÁNÍ

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Čeká Vás zážitek

Každá z žen si vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutná na vlastní lůno

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince 10 žen. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....
Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách
Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji
Ivet Veragin
Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️
Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI
Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤
Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD
Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji
Šárka Juřicová
Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii :-)
Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI
K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.
Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách
K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)
Petra Konečná, Ostravamaminka na MD
Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.
Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová
Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂
Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Opravdu si budu moci vychutnat nápařku i já?  

Ano, právě na zážitku a kvalitních informacích tento workhsop s Romčou zakládáme. Workshop je přístupný maximáně 10 Ženám tak, aby si každá z žen mohla vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutnat na vlastní lůno. 

Kde se Dýchanek koná? 

Každý rosteme a i já se vracím ke svým kořenům. Od 1.8.2019 proto sídlí mé voňavé doupě na nové adrese - Štramberk, Nádražní 820 (Dům služeb, 1. patro). 8 let jsem tam masírovala, nyní se vracím a těším se, že Vás budu moci přivítat v prostoru, se kterým jsem v souladu.

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme :-) Ne, vážně - nic nepotřebujete. Všechno ostatní budeme mít připravené Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Opakujete tento dýchanek? 

To záleží na Vás - pokud budete spokojené, moc ráda pro Vás s Romčou uspořádáme opakování ženské vaginální nápařky. 

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím :) 

Těším se na Vás naživo!