Zaujala Vás ženská bylinná napářka, ale ještě jste si ji nestihly užít?

 • V ženském lůně se skrývá hluboká moudrost, kterou my ženy často necítíme
 • Připravujeme se tak o pocity pohody, ženské zdraví, plodnost i příjemné prožívání menstruace
 • Naštěstí se vnímání ženského zdraví začíná navracet do popředí
 • Mezi ženy se znovu dostává staro-nová metoda ženské vaginální napářky
 • A my Vám tuto unikátní metodu chceme v HABIBI představit

Chcete poznat kvalitní informace, jak začlenit do svého života

ženskou bylinnou napářku a navíc ji rovnou prožít? 

Pak se Vám bude líbit na prožitkovém workshopu:

ŽENSKÝ NAPAŘOVACÍ DÝCHANEK

kde si i Vy vychutnáte svou vaginální napářku

Ženská bylinná napářka 

V dnešní době, kdy jsme přehlceni všemi vymoženosti se tato staro-nová účinná metoda začíná víc a víc stávat součástí péče o ženu.

Dopřejme si pečovat sami o sebe, zastavit se, užít si teplo voňavých bylin a vyživit sebe na těle i na duši

 Ženská bylinná napářka pro mě znamená rituál moderní ženy, který v sobě ukrývá hluboké moudro 

Pokud Vás na tento worskhpo táhne zvědavost, zdravotní téma, nebo bezpečné informace o napařování, jste všechny zvány 

Také Vy, které napařujete se přidejte a podělte o zážitky.

Budete odcházet s plnohodnotnými informacemi,

jak ženskou bylinnou napářku provádět

 • Proč používat a zařadit ženskou bylinnou napářku do běžného života
 • Jak se prakticky napařovat
 • Jaké výhody má vaginální napářka pro ženy
 • Zda a jaké jsou kontraindikace použití napářky
 • Co vše obnáší napařování ... a mnohem víc
 • Odnesete si především vlastní zkušenost s bylinnou ženskou nápařkou
 • Na místě si budete moc koupit příslušenství i byliny potřebné k napářce

Každá z žen si vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutná na vlastní lůno

Workshopem Vás provede úžasná ROMANA KRHUTOVÁ

žákyně Moniky Valové, zakladatelky Ženské vaginální nápařky
Ahoj, jmenuji se Romana. 🙋🏻‍♀️ Jsem na mateřské dovolené. 🤱🏻 Tato “dovolená” ve mně probudila zájem zabývat se více péči o ženy a samu sebe, jak po tělesné, tak duševní stránce. ☯️ 🌷Ženská bylinná napářka mě tak okouzlila, že jsem se rozhodla ji předávat dál. ♨️ Kromě toho se zabývám již 8 let jógou, jsem lektorkou baby masáží, cvičení pánevního dna, velký fanda netoxické domácnosti a péče o tělo.🧴🚿🧼 Od střední školy, kdy jsem cvičila a později lektorovala aerobik se zabývám o zdravou výživu. 🍫 Pokud mi čas a rodina “dovolí” hýčkám ženy relaxačními masážemi a rituály.💝 Po narození syna si připadám opět na začátku na “své” cestě a učím se díky němu jednoduché věci, které jsem jako dospěla zapomněla💕🙏🏼 Mám ráda dobrou kávu☕️, nerušený spánek 💆🏻‍♀️ a lidi na stejné sebepoznávací vlně 👯‍♀️😊🙏🏼

ŠTRAMBERK, NÁDRAŽNÍ 820

OD 16.30

DO 18.30 

ČTVRTEK

14.11.2019

VEDE ROMANA KRHUTOVÁ

390 Kč

PŘEDEM

VLASTNÍ ZÁŽITEK

Z NAPAŘOVÁNÍ

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Čeká Vás zážitek

Každá z žen si vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutná na vlastní lůno

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince 10 žen. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....

Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤

Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii :-)

Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI

K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách

K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)

Petra Konečná, Ostravamaminka na MD

Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.

Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Opravdu si budu moci vychutnat nápařku i já?  

Ano, právě na zážitku a kvalitních informacích tento workhsop s Romčou zakládáme. Workshop je přístupný maximáně 10 Ženám tak, aby si každá z žen mohla vaginální napářku v klidu, bezpečí a voňavém ženském kruhu, vychutnat na vlastní lůno. 

Kde se Dýchanek koná? 

Každý rosteme a i já se vracím ke svým kořenům. Od 1.8.2019 proto sídlí mé voňavé doupě na nové adrese - Štramberk, Nádražní 820 (Dům služeb, 1. patro). 8 let jsem tam masírovala, nyní se vracím a těším se, že Vás budu moci přivítat v prostoru, se kterým jsem v souladu.

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme :-) Ne, vážně - nic nepotřebujete. Všechno ostatní budeme mít připravené Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Opakujete tento dýchanek? 

To záleží na Vás - pokud budete spokojené, moc ráda pro Vás s Romčou uspořádáme opakování ženské vaginální nápařky. 

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím :) 

Těším se na Vás naživo!