Lákají Vás hydroláty a chcete si s nimi vychutnat léto na plné pecky? 

Pojďte hydroláty poznat, ochutnat a postavit z nich výbavu na léto

 • Už jste o těch "zázračných" hydrolátech slyšeli nejednu chválu, ale pořád v tom lítáte a nevíte, který vybrat?
 • Máte za lubem v létě cestovat, třeba i široko daleko, a uvítali byste voňavé pomocníky?
 • Sužují Vás v létě alergie a ocenili byste přírodní, jednoduché a přitom efektivní tipy, jak sobě ulevit?
 • Máte malé děti, domácí mazlíčky nebo se teprve na rodinu těšíte? Viva, pak jsou hydroláty to pravé pro Vás!
 • A chcete si hned odnést kousek vůní sebou domů?

Pak se Vám bude líbit na voňavém dýchanku: 

HYDROLÁTY NA LÉTO

aneb i jemní pomocníci léto zpříjemní 

Popularita hydrolátů (květových vod) naštěstí stoupá.

Je to jedna z jiskřiček naděje, že aromaterapie bude i pro citlivé osoby bezpečně uchopována.

Hydroláty se dají bezpečně a snadno využívat v průběhu celého roku. V létě nás hydroláty mohou doprovázet na každém kroku - můžeme se s nimi cítit svěžeji, odhnáět otravný hmyz, léčit bolístky a spoustu dalšího. 

Dopřejte si čas a prostor pro sebe a pojďte poznat, jak můžete využít jemnou sílu hydrolátů ve svůj prospěch. Naučím Vás to a ještě si kus hydroušů odnesete sebou domů. 

Ponoříme se do tajů hydrolátů a poznáme,

že i přes jemné působení můžeme dosáhnout skvělých výsledků.

 • Poznáte, co konkrétně hydroláty jsou a proč si zaslouží Vaši pozornost
  Hydroláty (květové vody) postupně prosakují do světa aromaterapie - byť tam paradoxně byly mnohem dříve, než slavné éterické oleje. Ukážu Vám základní fakta o hydrolátech - co to hydroláty jsou, jak vznikají, jak je správně skladovat a proč, jak poznáme zkažený hydrolát a co s ním. Dám Vám osvědčené tipy na zacházení s hydroláty v období jara a léta, které je pro ně tak náročné.
 • Zapojíte svůj čich a nos
  Miluji praktický přístup k vůním. Miluju zážitek a chci Vám ho přinést. Proto si na tomto dýchanku ovoníte a ochutnáte minimálně 10 hydrolátů, které s tématem léta rezonují. Některé hydroláty Vám budu moci nabídnout očichat a ochutnat od vícero firem - budete si tak moci vybrat, který a od koho Vám vyhovuje.
 • Skladování v létě je palčivé téma - poznáte praktické vychytávky
  Ony hydroláty jsou citlivé na zacházení a snadno podléhají zkáze. V létě je praktické a přitom správné zacházení s hydroláty tak trošku výzvou. Z vlastních zkušeností Vám ukážu, jak na to.
 • Zaměříme pozornost na působení hydrolátů při různých fyzických potížích
  Včelí nebo vosí píchnutí. Otravní komáři doma nebo na pokožce. Bolesti hlavy. Nevolnost a zvracení při cestování. Kocovina po letním fesťáku. Podpora imunitního systému při alergických reakcích, vč. pylových. Podpora pozornosti při řízení auta. O tomhle bude řeč.
 • Přijmete, že hydroláty ovlivňují i naše emoce a psychický stav
  Hydroláty nejsou ideální jen na šetrné, jemné a bezpečné ošetření fyzických bolístek. Ovlivňují totiž přímo i naše emoční a psychické prožívání. Ukážu Vám, jak si s nimi pomoci při stresu, napětí z plánování výletů i dalekých cest, sžívání se s novým prostředím i jak snadněji trávit okolností vnějšího světa.
 • Odnesete si domů 30 ml hydrolátů pro Vás
  Miluju, když si aromaterapii můžete po voňavém dýchanku odnést rovnou domů. Tady si namícháte svou vlastní směs hydrolátů - do 30 ml lahvičky s rozprašovačem pro praktické používání bez plýtvání.
 • Odnesete si skripta
  Miluju přehlednost abaví mě studovat lidský mozek. Proto i skripta jsou přirpraveny formou myšlenkové mapy. Součástí skript je praktický chceklist, do kterého si můžete snadno zapisovat vůně různých dodavatelů, které Vás dostaly.
 • Vím, že prahnete po konkrétních řešeních, proto Vám přibalím na cestu voňavé recepty
  Tvořím, tvoříš, tvoříme. O to jde. Proto na cestu dostanete také 5 krásných receptů, jak s hydroláty můžete v létě zacházet.

ÚTERÝ 14.05.

16.30 - 18.30 

390 Kč

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Užijte si míchání

Zkuste se nebát praxe a pojďte si to užít. Míchání kompozic a vlastní zkušenost Vás posune nejvíce.

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince 10 žen. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně
Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně

Jmenuji se Tereza Machová. S aromaterapií pracuji více než 8 let, kdy mi od začátku učarovalo její působení na psychiku a emoce člověka. Takto na celou aromaterapii nahlížím a provázím tak ženy, které mají zájem naCÍTIT se na sebe sama a žít spokojenější život, i díky vědomí ženské cykličnosti, sebepřijetí i zdolávání životních výzev. Jako vystudovaná aromaterapeutka už jsem zharmonizovala stovky žen - ať už během aroma masáží, na osobních konzultacích, při míchání osobních vůní na míru nebo na živých kurzech. Všude to voní mou osobní péčí.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....

Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤

Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii 🙂

Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI

K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách

K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)

Petra Konečná, Ostravamaminka na MD

Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.

Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme 🙂 Ne, vážně - nic nepotřebujete. Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Kde Vás najdu? 

HABIBI sídlí na adrese ulici Česká 685/22 v Kopřivnici v budově Rekazu. Navigace celkem snadná - vydáte se směr na Závišice a půjdete rovnou za Penny Market. Tam je opravená dřevěno-šedá budova Rekazu a vchod do ní z nádvoří. Tam také pohodlně zaparkujete na střeženém parkovišti. HABIBI je v prvním patře. 

Opakujete tento dýchanek? 

Upřímně - moc ne 🙂 Zase až za rok, protože v HABIBI spolu jedeme na vlně aktuálnosti. Pokud Vám tento Voňavý dýchanek unikne skrz prsty, je možné jej zakoupit v online verzi a mít ho tak na pořád.  

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím 🙂 

Těším se na Vás naživo!