Ruší Vás bzučení komárů a cucání Vaší krve? 

Dejte vale otravnému hmyzu a ukažte slunci svou kůži! 

 • Cítíte, jak Vás každé jaro začíná rušit bzučení otravného hmyzu?
 • Nebaví Vás kroužení komárů, včel, vos a jiných breberek kolem Vás?
 • Vaši domácnost okupují mravenci, korejské berušky nebo potravinoví moli?
 • Máte doma děti a jiná domácí zvířatka a chcete pracovat s aromaterapií bezpečně?
 • A chcete si namíchat vlastní repelent podle svého gusta a čapnout ho hned domů?

Pak se Vám bude líbit na voňavém dýchanku: 

HMYZE, PRYČ! 

aneb otravný hmyze, zmizni mi z cesty!

Na trhu je k dispozici celá hromada repelentů. Vynikají skvělou reklamou, líbivým obalem a jsou snadno k dostání v drogeriích. ALE je tady háček, a to dost velký! 

Komerční repelenty jsou nebezpečné, protože jsou syntetické, a to při trošce zdravého rozumu nechceme, pokud nám záleží na zdraví našem i všech v okolí. 

Stačí jeden malý krok, jeden jediný a můžete u sebe mít repelent funkční, levný a bezpečný pro všechny. Ukážu Vám, jak na to a vy sami si vyberete, jak si repelent postavíte. 

Budeme hodně čichat a ukazovat si, jak (moc) jsou jednotlivé esence,

rostlinné oleje i hydroláty funkční

 • Začneme ponořením se do tématu repelentů jako takových
  Pochopíte, proč je nutné repelent namíchat, jak jej můžete skladovat, použít i využít na plné maximum. Vším Vás provedu a Vy nebudete muset nic zjišťovat navíc.
 • Žádné nejasnosti v použití repelentu
  Budete vědět, jak repelent konkrétně používat - předem nebo až v průběhu zátěžové situace?
 • Bezpečnost především
  Všechny své kurzy přizpůsobuji tak, aby z nich mohli čerpat také citlivé osoby - těhotné, kojící, rodící ženy, malé děti (do 5 let věku) i starší lidé. Na tomto voňavém dýchanku budeme hodně klást důraz na bezpečnost pro všechny. Nebudete tápat, pokud se těšíte na mateřství, tvoříte repelent pro děti nebo s ním chcete chránit své domácí mazlíčky. U nich totiž musíme dávat pozor.
 • Kromě éterických olejů probereme oleje rostlinné i hydroláty
  V aromaterapii se pozornost často směřuje jen k olejům éterickým. Je to škoda, protože se tak připravujeme o arsenál dalších a hodnotných přírodních surovin, se kterými můžeme pracovat. Proto na tomto dýchanku poznáte všechny aspkety aromaterapie - oleje éterické i rostlinné a také hydroláty. Proč? Protože se všemi těmito "machry" se dá i v otázce repelentů pracovat. Budete přesně vědět, jak na to!
 • Vyberete si ze 3 možností repelentů a namíchate si to pravé pro Vás
  Z každého voňavého dýchanku si odnášíte kus aromaterapie domů. Tady budete mít na výběr ze 3 možností, jak repelent namíchat. Sami si rozhodnete, do kterého repelentu chcete jít. S mícháním Vám pomůžu tak, abyste byli opravdu maximálně spokojeni.
 • Odnesete si skripta
  Miluju přehlednost abaví mě studovat lidský mozek. Proto i skripta jsou přirpraveny formou myšlenkové mapy. Součástí skript je praktický chceklist, do kterého si můžete snadno zapisovat vůně různých dodavatelů, které Vás dostaly.
 • Vím, že prahnete po konkrétních řešeních, proto Vám přibalím na cestu voňavé recepty
  Tvořím, tvoříš, tvoříme. O to jde. Proto na cestu dostanete také 5 krásných receptů, jak s hydroláty můžete v létě zacházet.

ÚTERÝ 28.05.

16.30 - 18.30 

390 Kč

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Užijte si míchání

Zkuste se nebát praxe a pojďte si to užít. Míchání kompozic a vlastní zkušenost Vás posune nejvíce.

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince maximálně 10 lidí. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně
Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně

Jmenuji se Tereza Machová. S aromaterapií pracuji více než 8 let, kdy mi od začátku učarovalo její působení na psychiku a emoce člověka. Takto na celou aromaterapii nahlížím a provázím tak ženy, které mají zájem naCÍTIT se na sebe sama a žít spokojenější život, i díky vědomí ženské cykličnosti, sebepřijetí i zdolávání životních výzev. Jako vystudovaná aromaterapeutka už jsem zharmonizovala stovky žen - ať už během aroma masáží, na osobních konzultacích, při míchání osobních vůní na míru nebo na živých kurzech. Všude to voní mou osobní péčí.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....

Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤

Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii 🙂

Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI

K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách

K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)

Petra Konečná, Ostravamaminka na MD

Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.

Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme 🙂 Ne, vážně - nic nepotřebujete. Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Kde Vás najdu? 

HABIBI sídlí na adrese ulici Česká 685/22 v Kopřivnici v budově Rekazu. Navigace celkem snadná - vydáte se směr na Závišice a půjdete rovnou za Penny Market. Tam je opravená dřevěno-šedá budova Rekazu a vchod do ní z nádvoří. Tam také pohodlně zaparkujete na střeženém parkovišti. HABIBI je v prvním patře. 

Opakujete tento dýchanek? 

Ano, v online verzi je po dýchanku jednoduché ho získat a informace si vychutnávat na pořád. Co se týká živě? Upřímně - moc ne 🙂 Zase až za rok, protože v HABIBI spolu jedeme na vlně aktuálnosti. Pokud Vám tento Voňavý dýchanek unikne skrz prsty, je možné jej zakoupit v online verzi a mít ho tak na pořád.  

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím 🙂 

Těším se na Vás naživo!