Obraťte pozornost k celulitidě a dejte ji vale! 

Chtěla byste mít krásnou, pevnou a pokožku bez celulitidy, 

ale unikají Vám spojitosti, jak docíli skutečně zdravé pokožky? 

 • Poslední dobou jste si v jídle dopřávali a Vaše tělo Vám to dává znát?
 • Z vánočních svátků jste si odnesli odpočienk i pár klio navíc?
 • Vnímáte, jak Vaše tělo "zdobí" otoky končetin?
 • A pokožka na zadečku a stehnech připomína pomeračovou kůru?
 • Nevěříte produktům z reklam a chcete k svému tělu přistupovat s úctou a respektem?

Chcete poznat, jak použít aromaterapii v péči o pokožku a zbavit se celulitidy? 

Pak se Vám bude líbit na voňavém dýchanku: 

Sbohem, celulitido! 

aneb s aromaterapií k pokožce bez celulitidy 

 • Naučím Vás, jaké éterické oleje mohou být nápomocny při řešení celulitidy a komplexní péče o pokožku tak, aby byla skutečně zdravá uvnitř i vně. 
 • Poznáte metody, jak zdravé pokožky docílit a benefity různých možností použití 
 • Přivoníte si k vybraným éterickým olejům a díky vlastnímu nosu poznáte, co akutálně potřebujete
 • Z éterických olejů si na konci dýchanku namícháte vlastní masážní anticelulitidní olej (30 ml)
 • Ukážu Vám, jaké Bachovy esence Vám očistit své tělo a zbavit se všeho, co již nepotřebujete 
 • Budu s Vámi sdílet své ověřené aromaterapeutické recepty a dám Vám je na doma.

Budete odcházet s vědomím, jak pečovat o svou pokožku komplexně, zdravě, cíleně a které esence Vás v tom pomohou. 

 • Budeme sdílet názory, jak na celulitidu vnímáme
  Je to úspěšný reklamní tah vlečící nás k dokonalosti? Jak se ke kultu rádoby dokonalosti stavíte Vy?
 • Přivoníte si k éterickým olejům, které s tématem celulitidy souvisejí
  Když k vůni přivoníte, místo Ega a rozumu promlouvá Váš mozek a duše. Ego nikdy nepředčí vůni. To ona promlouvá. Přímo k Vám. A Vám se tak snadno odkrývá cesta, jak sobě skrze vůně porozumět. To platí i v případě, když řešíte ryze fyzickou věc...
 • Budete sdílet, co je pro nás v péči o pokožku snadno proveditelné a co je pro nás opravdovou výzvou
  Čas je dnes vážená hodnota. Každý s ním zacházím různě - někdo efektivně, jiný ho promrhá. Co je pro Vás představitelná, že si dopřejete v péči o pokožku a co je u Vás za hranicí splnitelnosti?
 • Naučíte se, které Bachovy květové esence přispějí k očistě Vašeho těla
  Očista organisma je důležitá, pokud se chceme cítit a vypadat ve svém těle lépe. Víte, že detoxikaci můžete podpořit také Bachovými květovými esencemi? Přepisují naše vnitřní nastavení přímo v podvědomí a tím mění naše naučené chování.
 • Namícháte si vlastní kompozice na domácí použití
  Tentokrát na Vás čeká míchání masážního oleje pro podporu lymfatického systému (30 ml) a docílení zdravé pokožky.
 • Odnesete si skripta
  Miluju přehlednost abaví mě studovat lidský mozek. Proto i skripta jsou přirpraveny formou myšlenkové mapy. Součástí skript je praktický chceklist, do kterého si můžete snadno zapisovat vůně různýcz dodavatelů, které Vás dostaly.
 • Esence si můžete objednat se slevou
  V HABIBI Vám chceme pomoci dostat vůně až k Vám domů - tou nejjednodušší cestou. A když to jde levněji, je to moc fajn 🙂 Účastníkům živých akcí proto dopřáváme objednávku ve výši 10%.
 • Vím, že prahnete po konkrétních řešeních, proto Vám přibalím na cestu voňavé recepty
  Meditovat na vůněmi, objevovat jejich rozměr i hloubky a navzájem je míchat do voňavých kompozic.... to mě tuze baví. Chci se o to s Vámi podělit, proto Vám ke skriptům přibalím několik voňavých a osvědčených receptů, které si snadno doma namícháte.
Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně
Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně

Jmenuji se Tereza Machová. S aromaterapií pracuji více než 8 let, kdy mi od začátku učarovalo její působení na psychiku a emoce člověka. Takto na celou aromaterapii nahlížím a provázím tak ženy, které mají zájem naCÍTIT se na sebe sama a žít spokojenější život, i díky vědomí ženské cykličnosti, sebepřijetí i zdolávání životních výzev. Jako vystudovaná aromaterapeutka už jsem zharmonizovala stovky žen - ať už během aroma masáží, na osobních konzultacích, při míchání osobních vůní na míru nebo na živých kurzech. Všude to voní mou osobní péčí.

Pojďte si dopřát čas a prostor pro sebe, stejně jako ženy před Vámi 

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii 🙂

Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....

Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤

Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD

K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách

K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)

Petra Konečná, Ostravamaminka na MD

Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.

Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Užijte si míchání

Zkuste se nebát praxe a pojďte si to užít. Míchání kompozic a vlastní zkušenost Vás posune nejvíce.

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince 10 žen. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Kde a kdy si dýchneme? 

Klikněte na tlačítko To chci 

a pojďte se vydat na dobrodružnou a voňavou do svého středu.

 

Buďte mezi ženami, které se chtějí dobře cítit samy se sebou. 

Moc se na Vás těším 🙂 Vím, že si spolu vychutnáme krásné, vůněmi prosycené dvě hodinky. Buďte součástí.