Chcete být na léto dokonale připraveni? 

Pojďte si sestavit dokonalou letní lékárničku!  

 • Máte už dost toxické chemie a chcete ji dát konečně letos vale?
 • Máte taky rádi, když jsou věci efektivní, šetrné a Vy přitom ještě ušetříte nejednu kačku?
 • Zajímá Vás, jak snadno, efektivně a přitom bezpečně pracovat s aromaterapií v době letních prázdnin?
 • Máte doma děti a jiná domácí zvířatka a chcete pracovat s aromaterapií bezpečně?
 • A chcete si domů odnést hned 3 výrobky?

Pak se Vám bude líbit na voňavém dýchanku: 

VOŇAVÁ LÉKÁRNIČKA NA LÉTO! 

aneb můžeme jet kamkoliv a v pohodě

Pozornost nasměřujeme na tato témata: 

CESTOVÁNÍ

OPALOVÁNÍ

NEVOLNOST 

NOVÉ PROSTŘEDÍ

PRŮJEM, ZÁCPA, KŘEČE

JEN BÝT A UŽÍVAT 

Kromě slunce, vody a laškující nálady taky cestování, nové prostředí a všechno s tím spojené...

V létě snadněji narazíme na mnohá úskalí, které vyžadují rychlé řešení. Často saháme po "instatním řešení" - hlavně dosáhnout rychlého efektu, nic víc, nic míň.  Někdy už prostě neřešíme, že jsme zbytečně zatížili své zdraví, přírodu i peněženku.

Přitom stačí malá změna. 

Miluju věci na vícero použití, které jsou schopny nás podpořit, kdykoliv potřebujeme a přitom nás "na oplátku nevycucají." Takto také předávám aromaterapii na tomto workshopu - provedu Vás hlavními úskalími, na které můžeme v létě narazit a naučím Vás, jak je řešit - jednoduše k sobě i přírodě, efektivně, bezpečně, bez odpadu a přitom s úsporu peněz. 

Dotkneme se mnoha témat a sebou si odnesete pestrost použití vůní

 • Řeč bude o éterických olejích obecně vhodných pro letní období
  Podíváme se spolu na přednosti i výzvy, které nám léto nabízí a dám Vám širokou paletu éterických olejů, které jsou obecně velmi vhodné.
 • Jak je to s fototoxicitou éterických olejů?
  Fototoxická reakce na éterické oleje je každý rok velkým tématem. Objasním Vám ji tak, abyste byli schopni éterické oleje používat i nadále, ale zachovali si tak bezpečné použití a zdravou tvář 🙂
 • Aromaterapie na cesty a vše kolem nich
  Cestování je nádherným realxem od starostí všedních dnů. Člověk vypne, načerpá síly a může jet dál. I na cestách ale číhají nástrahy - od stresu, přes problémy se zažíváním až po sžívání se s novým prostředím a lidmi. Na všechno Vám dám moje osvědčené tipy a triky.
 • Velké téma - opalování
  Chci Vám ukázat cestu, že se můžete opalovat zdravě, krásně a přitom za zlomek ceny, než na kterou jste zvyklí v obchodech. Není to žádná věda, jde o to pochopit základní princip spojení aromaterapie a opalování. Ukážu Vám přesně co a jak. A těště se na dáreček...
 • NOVINKA - namícháte si rovnou 3 výrobky, které si odnesete domů!
  Když výbava, tak pořádná! 🙂 Z tohoto workshopu si proto odnesete hned 3 výroby (ne jen jeden, jak je zvykem). Budete mít možnost namíchat si podle svých vlastních potřeb tyto produkty >> inhalační tyčinku na cesty, tělový a masážní olej na podporu trávení a olejový parfém pro snadnější přijímání. Dobrý, což?
 • Odnesete si skripta
  Miluju přehlednost abaví mě studovat lidský mozek. Proto i skripta jsou přirpraveny formou myšlenkové mapy. Součástí skript je praktický chceklist, do kterého si můžete snadno zapisovat vůně různých dodavatelů, které Vás dostaly.
 • Vím, že prahnete po konkrétních řešeních, proto Vám přibalím na cestu voňavé recepty
  Tvořím, tvoříš, tvoříme. O to jde. Proto na cestu dostanete také 5 krásných receptů, jak s hydroláty můžete v létě zacházet.

ÚTERÝ 11.06.

INHALAČNÍ TYČINKA

na cesty

16.30 - 18.30 

TĚLOVÝ OLEJ

při trávících obtížích

390 Kč

ROLL-ON

pro snadnější přizpůsobení

Dopřejte si zastavit a cítit se

Vychutnejte si sdílení

Pojdťe se inspirovat navzájem v bezpečném, voňavém a laskavém prostředí stejně naladěných žen.

Pojďte cítit sebe a své potřeby

Naučte se vnímat vůně jako skvělé ukazatele, co tady a teď potřebujete cítit, vnímat, dělat.

Užijte si míchání

Zkuste se nebát praxe a pojďte si to užít. Míchání kompozic a vlastní zkušenost Vás posune nejvíce.

Zakládám si na osobním přístupu ke všem lidem, kteří vstoupí do HABIBI. Proto i tento Voňavý dýchanek proběhne v maé skupince maximálně 10 lidí. Chci mít jistotu, že je o Vás krásně postaráno a že se každé z Vás budu moci věnovat. K dispozici jsou Vám éterické i rostlinné oleje a květové vody. Provedu Vás dýchankem tak, abyste věděla, jak aromaterapii přesně použít.

Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně
Ráda Vám posvítím na cestu k sobě skrze vůně

Jmenuji se Tereza Machová. S aromaterapií pracuji více než 8 let, kdy mi od začátku učarovalo její působení na psychiku a emoce člověka. Takto na celou aromaterapii nahlížím a provázím tak ženy, které mají zájem naCÍTIT se na sebe sama a žít spokojenější život, i díky vědomí ženské cykličnosti, sebepřijetí i zdolávání životních výzev. Jako vystudovaná aromaterapeutka už jsem zharmonizovala stovky žen - ať už během aroma masáží, na osobních konzultacích, při míchání osobních vůní na míru nebo na živých kurzech. Všude to voní mou osobní péčí.

Ženám před vámi se Dýchanky moc líbily 

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....

Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤

Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii 🙂

Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI

K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách

K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)

Petra Konečná, Ostravamaminka na MD

Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.

Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Co si mám vzít na Dýchanek sebou? 

Jen sebe a úsměv. Pokud ho nemáte, vykouzlíme 🙂 Ne, vážně - nic nepotřebujete. Dýchanek si zaplatíte předem, skripta dostanete, psací potřeby Vám půjčím. Na pohodu  - jen doražte. 

Co když nebudu moci přijít a mám zaplaceno?  

Chápu, že člověk míní, život mění. Pokud se stihnete omluvit nejpozději 7 dní předem, peníze Vám bez okolků vrátím, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V opačném případě Vám peníze bohužel propadnou. 

Kde Vás najdu? 

HABIBI sídlí na adrese ulici Česká 685/22 v Kopřivnici v budově Rekazu. Navigace celkem snadná - vydáte se směr na Závišice a půjdete rovnou za Penny Market. Tam je opravená dřevěno-šedá budova Rekazu a vchod do ní z nádvoří. Tam také pohodlně zaparkujete na střeženém parkovišti. HABIBI je v prvním patře. 

Opakujete tento dýchanek? 

Ano, v online verzi je po dýchanku jednoduché ho získat a informace si vychutnávat na pořád. Co se týká živě? Upřímně - moc ne 🙂 Zase až za rok, protože v HABIBI spolu jedeme na vlně aktuálnosti. Pokud Vám tento Voňavý dýchanek unikne skrz prsty, je možné jej zakoupit v online verzi a mít ho tak na pořád.  

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím 🙂 

Těším se na Vás naživo!