Maminko, ráda bys používala aromaterapii pro sebe a své dítko, ale nevíš, jak na to? 

Možná se bojíš, že to uděláš špatně. Nemáš zkušenosti a hledáš jistotu. Nebo třeba neznáš vůně, a tak vůbec nevíš, co si pod tou škálou olejů máš představit... 

Ničeho se neboj, něco pro Tebe a Tvé dítko mám

 

AROMATERAPIE PRO DĚTI

od miminek po puberťáky 

Pojďte poznat aromaterapii bezpečně i s dětmi

 • Aromaterapie sama o sobě složitá není, ALE...
 • je třeba vědět základní informace, se kterými se dá pokračovat dále
 • to je veledůležité, pokud chceme aromaterapii začlenit do života dítěte
 • protože kromě skvělých pomocníků můžete narazit na fatální "škodíky"
 • nemusíte se bát - když budete opravdu chtít, ukážu Vám krok po kroku, JAK NA TO

Co konkrétního se na kurzu naučíte?

 • Základy bezpečného, kvalitního a přitom efektivního použití aromaterapie s dětmi
 • Jak s aromaterapií řešit onemocnění dýchacích cest - rýmu, kašel, laryngitidu a bronchitidu
 • Poznáte, že Nurofen na horečku není dobrá volba a budete vědět, jak s horečkou pracovat čistě
 • Odnesete si tipy, jak zharmonizovat trávení při zácpě, průjmu i zvracení, vč. tipů na cestování
 • Naučíte se pečovat o pokožku dětí a předcházet potíží s ní
 • Prakticky se seznámíte s hydroláty, rostlinnými oleji i éterickými oleji vhodnými pro děti i školáky i puberťáky
 • A na závěr si namícháte vlastní voňavou směs

Od miminek po puberťáky? 

V HABIBI pracuji často se ženami - maminkami, které chtějí ke zdraví svých dětí přistupovat zodpovědně, přírodně a bez vedlejších účinků. Proto jsem dala dohromady tento ucelený kurz, ve kterém učím ženy, jak aromaterapii pojmout prakticky a přitom bezpečně v různých fázích věku svého dítěte (i sebe sama). Každé téma kurzu (dýchací cesty, trávení, kůže) učím vždy s rozdělením na použití pro miminka, malé děti do 2 - 5 let věku a puberťáky. 

Kurz se Vám tak bude hodit, když miminko teprve čekáte i pokud máte doma patnáctiletého letého drzouna 🙂  

 

O co přijdete, když si kurz necháte pláchnout?

 • Vědomí, jak s aromaterapií řešit 7 významných neduhů dětí od miminek po puberťáky
 • Důkladné podvědomí o tom, jaké éterické oleje si můžete dovolit používat v různém věku dítěte
 • Vše s praktickými tipy, návody a ukázkami, jak na to
 • Pojetí, jakými oleji a hydroláty si máte vybavit domácí lékarničku pro děti různého věku
 • Svou namíchanou kompozici
 • Podrobná skripta, která Vám budou sloužit ještě dlouho po kurzu
 • Možnost být v mé uzavřené skupině Voňavá péče na Facebooku pouze pro studenty kurzů

Budu Vaší průvodkyní

Tereza Machová
Tereza Machová
odborná aromaterapeutka, akreditovaná lektorka AČA v aroma-psychologii a masérka

V tomto kurzu Vás provedu vším, co jsem na své mateřské cestě měla možnost řešit s mým čttyřletým synem Juráškem. Řešili jsme toho spoustu - vše a ještě více,než je obahem kurzu. Bylo to trápení, synovo zdraví nás stálo mnoho proplakaných nocí a stavů vyčerpání, ale nyní jsme sehraná dvojka, můžeme se na sebe spolehnout a víme, jak si i v ne-moci pomůžeme.

NAMÍCHÁTE SI VLASTNÍ SMĚS HYDROLÁTŮ 

Mám ráda, když si odnesete kousek ze světa vůní k sobě domů. Proto i na tomto voňavém dýchanku si namícháte sami svou 30 ml masážní směs

Můžete se tak ihned pustit do používání aromaterapie u Vás doma 🙂 A není lepší forma učení se novým věcem, než je zkoušet doslova na vlastní smysly a čich.

Co říkáte? 

Cena kurzu je 800 Kč

Hodnota, kterou Vám kurz přinese, je nesrovnatelně vyšší a navíc získáváte tyto BONUSY:

členství Voňavé péči na FB

Uzavřená skupina na Facebooku určená pouze studentům živých a online kurzů HABIBI. Je to skvělý prostor stejně naladěných pohodových lidí. Zde najdete mou neomezenou péči a podporu. Máte jistotu, že mě máte v zádech jako oporu.

Vaši osobní kompozici

Namíchate si 30 ml vlastní aroma kompozice, kterou si bude moci opečovávat sebe i své dítko. Kompozici si vytvoříte na míru Vašich aktuálních potřeb a já se postarám o to, aby Vám Vámi zvolené vůně dávaly dohromady prima celek.

rozsáhlá skripta

Usiluji o to, aby jste vnímali na mých živých akcích především vůně, které Vám přijdou pod nos a sami jste si mohli promyslet, z čeho si postavíte domácí lékarničku. Na to potřebujete prostor a čas. Proto máte k ruce skripta a nemusíte stresovat, že si nic nezapamatujete.

Záleží mi na tom, abyste byli ve spolupráci se mnou spokojení. Proto nabízím okamžitou garanci vrácení peněz. V praxi to funguje tak, že když nebudete na první lekci spokojeni s kurzem, řeknete mi to a já Vám bez okolků a vyptávání vrátím peníze v plné výši. Nic tedy neriskujete, vůbec nic - můžete jen získat.

Tereza Machovásrdce HABIBI

Zkušenosti mých klientů z předchozích akcí:  

Děkuji Ti Terezko za předání alespoň zlomku Tvých znalostí 🙂 dnešní kurz byl vskutku intenzivní a nabitý informacemi. Informacemi, které by zabraly rozhodně daleko více času samostudia, a které díky Tvému výkladu zapadly přesně tam kam měly. A jsem velice ráda, že je mám vryté v hlavě, za ušima a jako třešničku i vytištěné ve skriptech! <3

Ester Kocábová

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ivet Veragin

Je vidět, že Terezka oleje nemá jen nastudované, ale má je osahané, načichané a zažité praxí.

Dagmar Ludvíčková, Brnoprůvodkyně mateřstvím, pluspromaminky.cz

Děkuji moc Terezce za její skvělou práci a nasazení. Její online kurzy, ebook a recepty mi pomáhají v každodenním životě, v péči o dětičky, manžela jak na fyzické úrovni, tak i na duševní.

Adéla Ch.

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotnice

Možná se potřebujete zeptat

Budu se moci zúčastnit i s dítětem?

ANO, dítko můžete vzít sebou. Zaplatíte za něj pouze polovinu částky za vstupenku pro dospělého, tedy 400 Kč. Rozhodla jsem se tak především s ohledem na to, že své kurzy chci opravdu vést v příjemné a individuální atmosféře (což s velkým počtem dětí a maminek zkrátka není možné), a chci Vám umožnit si dítě vzít s sebou. Upřímně tvrdím, že pro Vás i ostatní účastníky bude příjemnější, pokud bude na kurzu dětí co nejméně. Když sebou máte dítě, soustředíte se v prvé řadě na něj, až pak na informace, které probíhají kurzem. Pozornost je roztěkaná. V případě, že dítko pláče, můžete být v napětí. V minulých kurzech se nám velmi osvědčila kombinace zajištění si hlídání + příchod doprovodu s děťátkem do herničky - když bude dítko potřebovat, můžete si k němu odskočit, nakojit, pomazlit, a pak se vrátit.

Je pro mne kurz vhodný, i když s aromaterapií nepracuji a jsem začátečník?

ANO, je. Právě pro Vás je jako ušitý na míru. Sice se nepitváme v základech aromaterapie tak, jako v online či živém kurzu Přičichněte k aromaterapii, ale základy z tohoto kurzu mít budete, a to dosti kvalitní. Od začátečníků s aromaterapií mám pozitivní zpětné vazby právě s kompletním a snadným zasvěcením do tajů aromaterapie.

Bude pro mě kurz užitečný, když s aromaterapií pracuji již delší dobu, mám pár olejů doma a míchám si kompozice?

ANO, i pro Vás bude kurz velkým přínosem. Kladu zde důraz na spojení praktičnosti + efektivity + bezpečnosti uchopování aromaterapie ve spojení s dětmi, těhotnými, kojícími ženami i dětmi, včetně těch nejmenších. Neznám člověka, byť v aromaterapii pokročilého, který by na tomto kurzu neprožil zásadní AHA momenty.

Informace si můžu najít zdarma a sama

To můžete, ale bude Vás to stát hodně času, energie, úsilí a stejně nebudete mít jistotu, jestli jste našly ty informace, které Vás dovedou k bezpečnému, snadnému a přitom efektivnímu používání aromaterapie. Já jsem studovala aromaterapii 2 roky v kuse, poté dašlích 6 let den za dnem s ní pracovala, než jsem e-book napsala. Stojím si za tím, že informace jsou hodnotné a provádím Vás krok za krokem tím, co potřebujete vědět.

TAK CO, VYKROČÍTE NA VOŇAVOU CESTU? 

Víte, aromaterapie mi vstoupila do života před osmi lety. Úplně mě očarovala. Vidím v ní ohromný potenciál a pokud umíme s využitím vůní pracovat především bezpečně a kvalitně, mnohá trápení si tím ušetříme. Aromaterapie je jednoduchá, k jejímu praktickému použití potřebujete znát pár zásadních věcí a pak se v ní dál vzdělávat. Bude mi ctí, když budu moci být Vaší průvodkyní. 

Přidáte se?