Máte pocit, že žijete život jako na houpačce?

Střídají se Vám nálady, stres řešíte jídlem nebo jste k smrti unavení?

Možná, že Vás ovládají emoce a ne Vy je.

 

Pak je přímo pro Vás moje srdeční záležitost - intenzivní kurz: 

AROMAPSYCHOLOGIE 1. a 2. 

aneb vnímejte vůně jako cestu k Vaší duši

Ptáte se, zda je pro Vás kurz vhodný?

Moje odpověď zní ANO, pokud: 

 • Chcete poznat aromapsychologii jako úžasnou metodu, jak si snadno a efektivně pomoci
 • Toužíte poznat psychologický a emoční výklad 20 - 40 éterických olejů
 • Oslovují Vás i Bachovy květové esence a zajímá Vás spojení vůní s nimi
 • Uvědomujete si, že v životě se nic neděje náhodou a vše souvisí se vším
 • Máte zájem o psychosomatiku fyzických, emočních i psychických potíží
 • Chcete vidět v aromaterapii více, než "jen" řešitelku otravných rýmeček, kašle a žaludečních obtíží 🙂
 • Jste zvědaví, jaké éterické oleje Vám budou vonět a jaké nikoliv
 • Toužíte umět míchat aroma kompozice a (konečně) poznat, jaké vůně k sobě pasují a kterým kombinacím se raději vyhnout.
 • Máte už dost vyhledávání informací v kníhách a lákají Vás zážitky aromaterapeutky z praxe
 • Chcete být součástí skvělé komunity lidí a získat osobní podporu vystudované aromaterapeutky

Dostaňte se do svého středu

Stres, vyčerpání, myšlenkový kolotoč v hlavě, úzkosti i strachy...

To vše nám chodí do života jako součástí výzev, které ukazují, že jiný náhled na sebe i životní situaci by se hodil 🙂 

Když se Vám podaří naCÍTIT na sebe sama a dostat se svého STŘEDu, Vaše potíže se mohou překlenout v posilující životní zkušenost. Aromaterapie je jednou z báječných možností, která Vám s tím může pomoci... 

Co konkrétního jsem pro Vás do kurzu namíchala? 

V sobotu se budete vznášet  na vlně: 

Aromapsychologie - o co tady jde?

Seznámím Vás s aromapsychologií jako vědním oborem, který do aromaterapie spadá (a právem). Díky tomuto úvodnímu bloku kurzu se budete v celé problematice působení aromaterapie na lidskou duši snadněji orientovat. Už to nebude jen o teorii, začnete vidět do praxe.

Jak je možné, že vůně ovlivňují psychiku a emoce člověka?

Poznáte mechanismus působení vůní a pachů na lidský mozek a člověka jako celek. Poznáte, proč je tak důležité pracovat s tím, co Vám voní a jak zacházet s tím, co vnímáte jako pach. Naučím Vás rozdělit éterické oleje do skupin podle jejich působení. Budete se tak snadněji orientovat v třídění olejů a práce s nimi pro Vás bude výrazně jednodušší.

20 éterických olejů na vlastní nos

Podrobně Vás provedu popisem 20ti nejvíce používaných éterických olejů. Poznáte historii každého oleje, budete vědět, do jaké kategorie působení spadá, jakou má těkovost, a hlavně - jak působí na psychickou stránku člověka. Každý olej si sami očicháte a navnímáte. U každého oleje budeme mluvit o tom, co ve vás vyvolává. Budete popisovat jeho vůni, budete mluvit o tom, co Vám připomíná, bude si vybavovat vzpomínky. Každý olej bude doprovázen také aromaterapeutickými kartami, které Vám pomohou lépe si zapamatovat, o čem olej je.

Míchání vlastní směsi

Teorie, byť zábavná a interaktivní, je jedna věc, vlastní míchání věc druhá. My v HABIBI máme rádi tvoření a prožitek na vlastní kůži i nos. Opravdové cítění. Proto si po každém dni kurzu namícháte svou vlastní aromaterapeutickou kompozici, která bude přesně odpovídat tomu, co tady a teď potřebuje Vaše tělo, mysl i duše.

A v neděli se budete ve vůních pěkně macerovat: 

Terapeutický rozhovor - proč na něj nezapomínat?

Pokud chcete sobě nebo druhým lidem skutečně dopřát voňavou péči a pomoc, je nezbytně nutné, abyste poznali, co jejich duše a mysl aktuálně potřebují. To se nedozvíte bez toho, aniž byste si s človekem nebo sebou upřímně popovídali. Co takový terapeutický rozhovor obnáší a jak jej prakticky pojmout Vám prakticky ukážu v neděli na pokračování kurzu.

Dalších 20 éterických olejů pěkně zblízka a prožitkově

Zabrousíme do tajů dalších 20ti éterických olejů. Těšit se můžete kromě běžně používaných vůní také na vůně luxusní, drahé i ty méně známé.

Aromaterapeutické karty jako Váš možný pomocník

Nabízí se nejedna cestička, která Vám může usnadnit vybírání vhodných éterických olejů. Karty mohou být jedním z nich. Chci Vám je ukázat, seznámit Vás s nimi. Na kurzu budete mít k dispoizici aroma karty od Lucie Ernestové, Hany Yasminky Khlaif Šimčíkové, Thomase Kinkeleho i nově vyšlé z Nobilis Tilia.

Míchání vlastní směsi

Teorie, byť zábavná a interaktivní, je jedna věc, vlastní míchání věc druhá. My v HABIBI máme rádi tvoření a prožitek na vlastní kůži i nos. Opravdové cítění. Proto si po každém dni kurzu namícháte svou vlastní aromaterapeutickou kompozici, která bude přesně odpovídat tomu, co tady a teď potřebuje Vaše tělo, mysl i duše.

Zapomeňte na tlachání frází z knížek 🙂 Očekávejte hodnotné informace, zkušenosti, přesně cílené tipy. Chci Vám přinést to, co v knihách nenajdete a mou snahou je, abyste si to všechno náramně užili, stejně jako já. Ideálně oba dny ♥︎

Tereza Machovásrdce HABIBI

Co budete po kurzu umět? 

 • Ovládnete základy aromapsychologie - tím pro Vás bude snadnější orientace v aromaterapii vůbec.
 • Naučíte se psychologický výklad 20 - 40 éterických olejů - podle toho, zda dorazíte jen na jeden den nebo na oba.
 • Dostanete kvaltiní obraz psychických dysbalancí - povídáme si o strachu, depresích, úzkostech, stresu, závsilostech, workholismu apod.
 • Budete schopni vyhodnotit, jaké působení éterických olejů aktuálně potřebujete použít a proč.
 • Budete umět kombinovat éterické oleje - poznáte, co se k sobě hodíte. Nestane se Vám, že si namícháte něco, co Vám v konečném důsledku nebude vonět.
 • Získáte přehled mezi aromaterapeutickými kartami a budete se moci rozhodnout, zda si je pořídíte domů a případně jaké.
 • Budete moci zažívat slastný pocit z poznávání nových věcí. Budete se těšit, že jdete ve svém životě kupředu.
 • Poznáte, co všechno obnáší práce aromaterapeuta.
 • Vrátíte se ke svému nitru, napojíte se na sebe.
 • Budete vědět, jak míchat aromaterapeutické kompozice a proč
 • Pokud se zúčastníte obou dní, žádná Vaše otázka nezústane nezodpovězena - připravím pro účastníky dvoudenního kurzu webinář, kde veškeré otázky zodpovím a přidám něco krásného voňavého navíc.

Exkluzivně jen pro hrstku lidí

Ženy se mají navzáumem podporovat, ne spolu soupeřit.

Velmi si vážím své spolupráce s Kateřinou Kloudovou z Aroma ateliéru.  Právě v její nově otevřeném ateliéru ve stylu botanické laboratoře se kurz uskuteční. 

Adresa konání kurzu je Štítného 31, Praha - Žižkov. 

ZBÝVAJÍ UŽ JEN POSLEDNÍ

0

VOLNÁ MÍSTA

Aromapsychologie je moje know-how
Každý z nás uchopuje aromaterapii svým vlastním způsobem. To je dobře, protože jsme každý originál a každý přinášíme do světa svůj jediněčný potenciál. 
 
Aromapsychologie - to je moje životní láska, můj pohled na vůně, na duši i emoce. Je to pro mě styl, kterým pracuji se svými klienty (na masážích, kurzech i konzultacích). Biochemii mi nejde, u symptomatické aromaterapie mi chybí to podstatné (člověk jako celek), místo tradiční čínské medicíny inklinuji k ajurvédě. 
 
Miluji jógu, ženskou cykličnost, téma sebelásky a hlavně lidskou duši. Co říkám, to žiju, Proto nemůžu na vůně a celou aromaterapii nahlížet jinak, než prostřednictvím aromapsychologie - která tak krásně spojuje lidskou mysl, emoce i duši a přitom nezapomíná na tělo, protože na něm se to téměř vždy projeví. 
 
Dovolte mi být Vaší průvodkyní...

Kurzu Aromapsychologie si cením takto:

Hodnota, kterou Vám kurz přinese, je nesrovnatelně vyšší. Navíc získáváte tyto BONUSY:

Členství Voňavé péči na FB

Uzavřená skupina na Facebooku určená pouze studentům živých a online kurzů HABIBI. Je to skvělý prostor stejně naladěných pohodových lidí. Zde najdete mou neomezenou péči a podporu. Máte jistotu, že mě máte v zádech jako oporu.

Vaše osobní kompozice

Namíchate si vlastní aroma kompozici, kterou si bude moci opečovávat sebe i své dítko. Kompozici si vytvoříte na míru Vašich aktuálních potřeb a já se postarám o to, aby Vám Vámi zvolené vůně dávaly dohromady prima celek. Záleží na Vás, kolik kompozic si odnesete - v sobotu jedna, v neděli druhá, hm?

Rozsáhlá skripta

Usiluji o to, aby jste vnímali na mých živých akcích především vůně, které Vám přijdou pod nos a sami jste si mohli promyslet, z čeho si postavíte domácí lékarničku. Na to potřebujete prostor a čas. Proto máte k ruce skripta a nemusíte stresovat, že si nic nezapamatujete.

Prožitkové vnímání vůní

Představte si, jaké by to bylo, kdyby jste už nemuseli o vůních shánět informace v článcích, ve videích nebo různě po kamarádkách, co jsou zkušenější. Mohli by jste si vzít lahvičku s éterickým olejem pěkně do ruky, přivonět si, navnímat, co ve Vás vůně vyvolává, s čím ji máte spojenou. Poznáte ji a díky tomu i sebe. Lákáve, že?

NAMÍCHÁTE SI VLASTNÍ SMĚS NA MÍRU

Mám ráda, když si odnesete kousek ze světa vůní k sobě domů. Po kurzu Aromapsychologie si namícháte sami svou 30 ml aromaterapeutickou směs.

Míchat budete po obou dnech - sobotě i neděli. A ručím za to, že tady už budete vědět, jak míchat, co míchat a hlavně proč.  

Odnesete si taky více než kousek aromaterapie a Vás samých domů? 

Záleží mi na tom, abyste byli ve spolupráci se mnou spokojení. Proto nabízím okamžitou garanci vrácení peněz. V praxi to funguje tak, že když nebudete na první lekci spokojeni s kurzem, řeknete mi to a já Vám bez okolků a vyptávání vrátím peníze v plné výši. Nic tedy neriskujete, vůbec nic - můžete jen získat.

Tereza Machovásrdce HABIBI

Koukněte na spokojenost zákazníků: 

Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂

Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotnice

Děkuji Ti Terezko za předání alespoň zlomku Tvých znalostí 🙂 dnešní kurz byl vskutku intenzivní a nabitý informacemi. Informacemi, které by zabraly rozhodně daleko více času samostudia, a které díky Tvému výkladu zapadly přesně tam kam měly. A jsem velice ráda, že je mám vryté v hlavě, za ušima a jako třešničku i vytištěné ve skriptech! <3

Ester Kocábová

Je vidět, že Terezka oleje nemá jen nastudované, ale má je osahané, načichané a zažité praxí.

Dagmar Ludvíčková, Brnoprůvodkyně mateřstvím, pluspromaminky.cz

Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji

Šárka Juřicová

Možná se potřebujete zeptat

Kde se kurz koná?

Kurz Aromapsychologie 1. a 2. se koná v Aroma ateliéru v Praze na adrese Štítného 31, Praha 3 - Žižkov. Zázemí ve svém ateliéru ve stylu botanické laboratoře nám poskytne skvělá Kateřina Kloudová, výhradní dovozkyně aromaterapeutických produktů zn. Florihana.

Kurz je dvoudenní?

ANO, kurz se koná o víkendu - v sobotu a neděli 24. a 25.11.2018. Protože je kurz nabitý informacemi, rozhodly jsme se jej pořádat o víkendu, abychom na to učení, vnímání a ojínění měli všichni dostatek času a prostoru. Můžete se ale zúčastnit i jednoho dne - soboty nebo neděle nebo jít rovnou za zvýhodněnou cenu do obou dní.

Jsem (naprostý) začátek s aromaterapií. Je pro mě kurz vhodný?

ANO, kurz je pro Vás vhodný. Základy aromaterapie sice předávám v e-book a/nebo online kurzu Přičichněte k aromaterapii, ale ani zde Vás čeká vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mohla s aromaterapií začít. Takže v pohodě - můžete přijít. Budeme se těšit 🙂

Co když přijdu v sobotu a rozhodnu se, že chci přijít také na neděli?

To budu moc ráda, když se tak rozhodnete 🙂 Jednoduše mi to v sobotu řeknete a já Vám na neděli připravím skripta, lahvičku i místo a bude se na Vás těšit. Vy mi zbytek kurzovného doplatíte osobně v HABIBI.

Můžu přijít jen na neděli?

ANO, s tím, že berete na vědomí, že Vám unikne začátek 🙂 Napiště nám prosím e-mail na vonavapece@aromaterapiehabibi.cz a Markétka to s Vámi doladí 🙂

Co když kurz nesplní má očekávání?

Upřímně? Nemyslím si, že by k této situaci došlo 🙂 Ale protože chci, abyste se se mnou cítili v pohodě a naše spolurápce byla oboustranně prospěšná, poskytuji i na tento kurz garanci vrácení peněz. Takže pokud byste opravdu nebyl/a spokojen/á, můžete mi to během kurzu říct a já Vám vrátím peníze.

Informace si můžu najít zdarma a sama

To můžete, ale bude Vás to stát hodně času, energie, úsilí a stejně nebudete mít jistotu, jestli jste našly ty informace, které Vás dovedou k používání aromapsychologie, navíc bezpečnou, snadnou a přitom efektivní formou. Já jsem studovala aromaterapii 2 roky v kuse, poté dašlích 6 let den za dnem s ní pracuji a stojím si za tím, že informace jsou hodnotné a provádím Vás krok za krokem tím, co potřebujete vědět.

Představte si, jaké by to bylo... 

... kdyby jste už nemuseli o vůních shánět informace v článcích, ve videích nebo různě po kamarádkách, co jsou zkušenější.

Mohli by jste si vzít lahvičku s éterickým olejem pěkně do ruky, přivonět si, navnímat, co ve Vás vůně vyvolává, s čím ji máte spojenou. A přitom byste k tomu dostali výklad od ženy, která s vůněmi pracuje více než 8 let každý den, doma i v práci 🙂 

Poznáte vůni a díky tomu poznáte i sebe. Lákáve, že?