PRO VÁS OSOBNĚ

Doba, kdy dopřávám klientům vědomý a láskyplný dotek je i pro mne příjemnou relaxací a ponořením se do sebe. Naslouchání klientům při poradenství a Bachově terapii pro mne znamená cenný vhled do starostí i slastí životů lidí.

Osobní spolupráce s Vámi je mou nádhernou zpětnou vazbou a ponořením do světa vůní.

Masáže


Dopřejte si laskavou péči o tělo, duši i mysl. Máte na výběr z několika druhů masáží a vybrat si také můžete, jak dlouho na masáži zůstanete. Vím určitě, že budete odcházet v mnohem větší pohodě, než ve které jste přišli. 

Poradenství


Nemáte prostor, energii nebo znalosti, abyste si s vůněmi dokázali pomoci sami? Zkuste se spojit se mnou osobně nebo po Skype a vymyslíme nádherné, ulevující směsi přímo pro Vás na míru. Řešit můžeme cokoliv - emoce i fyzické tělo.

Bachova květová terapie


Pokud chcete zapracovat na stavu své duše, být vládcem svých emocí a nenechat sebou vláčet, může být Vaším průvodcem Bachova květová terapie. Půjdeme postupně, kousek po kousku až k jádru věci.

Povedu Vás, abyste se zastavili a vypnuli mysl. 


HABIBI je místem, kde se čas soustředí na TEĎ a místo na TADY. 

V HABIBI budete déle, než je zvykem...

Víte, já nesnáším stres, neustálé nahánění a plánování, co musíme ještě stihnout. Proto pracuji na tom, abych se dokázala zastavit a vnímat sebe sama. Budu Vaší průvodkyní na cestě ke ztišení a zklidnění.

Když přijdete do HABIBI, vždy si budete se mnou povídat. Abych Vám mohla pomoci, potřebuji s Vámi mluvit o Vás, Vašem životě, i o tom, jak se nyní cítíte. Komunikace předchází poradenství (osobních vůní, výbavě k porodu i Bachově terapii) i masážím, kde pak následuje asociační test vůní. Až poté se přesouváme k tvoření. 

Minimální čas, který strávíte v HABIBI je 1 hodina při poradenství, 2 hodiny při částečné masáži (záda, šíje, obličej) a 3 hodiny při celkové masáži těla. Po poradenství a/nebo ošetření si spolu povídáme znovu - poskytuji Vám zpětnou vazbu k Vašemu rozpoložení a předávám tipy, jak se na své cestě posunout dále.

Po každém setkání v HABIBI si odnášíte svou individuální kompozici domů. Navíc - zero waste, protože v HABIBI rozhodně nefandíme plastům 🙂 

Uvidíte, jak je to fajn prostě vypnout a jen být. Tady a teď. 

Zůstáváme v kontaktu i poté, co z HABIBI odejdete.

Své klienty si hýčkám péčí a podporou. 

Co říct k masáží u Terezky? ten kdo nezažil,těžko to popsat....já jsem odpočatá,spokojená,klidná,šťastná..a už teď se těším na další.....není to jen o masáži,Terka je prostě skvělá sluníčková ženská 🙂 já z ní cítím klid,pohodu,vstřícnost a touhu pomoci....jen tak dál Terezko ....a děkuji

Pavlína Václavínková

Terezka je dar. Člověk, který se ochudí o to jí nepoznat, přichází ve svém životě o mnoho. Terezko, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvou práci. Děkuji! Masáže děláš jak nikdo, kurzy máš vychytané na jedničku po všech stránkách. Vše u Tebe je úžasné! Díky, díky, díky, díky, díky za všechno! PS: všechny ty krásné hodnocení jsou do posledního puntíku výstižné a pravdivé až z toho mrazí 🙂 Neznám člověka v oboru, který by pracoval s takovou pílí, precizností a především s tak obrovskou Láskou.

Marika Jančarová, Frenštát pod RadhoštěmMaminka 3 úžasných dětí

Můžu velmi doporučit, příjemné prostředí, vynikající těhotenská masáž s použitím aromaterapie. Masérka Terezka ví o čem mluví a umí to také zavést do praxe. Přišla jsem se zablokovanými zády a odcházela jsem příjemně zrelaxovaná, nabitá energií a hlavně "znovuzrozená". Takovou masáž mohu doporučit všem nastávajícím maminkám!

Katka Čecháková, Frýdlant nad OstravicíMaminka dvou dětí

Jak si cením svého osobního přístupu?

Termín si můžete domluvit kdykoliv a odkudkoliv.

K dispozici je Vám rezervační systém Reservanto

Více info o tom, jak rezervační systém funguje najdete zde >>

Už teď se na Vás moc těším. Budete spokojeni a opojeni vůněmi 🙂

Tereza Machovásrdce HABIBI