Buďte součástí on-line kurzu, 

ve kterém Vás naučím, jak používat aromaterapii s dětmi

efektivně, z mateřské a ještě se vyhnete zbytečným chybám.

Povím Vám PROČ!

Na rovinu - co si upřímně odpovíte, když se zeptám,

jak děláte aromku s dětmi?

 • Vůbec nevíte, co a jak, kde vlastně začít?
 • Už s aromaterapií pracujete, ale nejste si 100% jisti, zda je to správně?
 • Cítíte se často unavená až na kost a dopujete se kávou?
 • Trápí Vás, že jste ulítáná, protivná a život Vám utíká mezi prsty?
 • Chcete poznat příčiny svého chování a přizvat k tomu vůně?

"Pojďte si aromaterapii užít naplno i s dětmi."

Zapomeňte na věčné hledání v knížkách, v internetových článcích a diskusích. Pojďte si pro konkrétní, bezpečné informace, které mají smysl. Ve videu Vám o tom povím více. 

Jmenuji se Tereza Machová, jsem vystudovaná aromaterapeutka a především máma, která používá vůně každý den. 

Mám 4,5 letého syna Juráška, s nímž jsem okusila nejednu ne-moc a patálii - šílené bolesti při růstu zoubků, vysoké horečky, koliky, urputné průjmy, cyklické zvracení, zánět ledvin i amoky vzteku.

Jo, bylo to někdy "na mašli," ale naučila jsem...naučila jsem se používat aromaterapii - snadno, efektivně i bezpečně.

A jsem připravena naučit to i Vás!

V aromaterapii pro děti můžete nasekat pěknou řádku chyb. Éterické oleje pro miminko, feynkl na bříško, eukalyptus na rýmu a kašel, ultrasonický difuzér na dobrou noc nebo oleje podněcující vykašlávání na noc. To je jen malá snůška omylů, na které dojíždí děti a v konečném důsledku i maminky. 

 

Ale co kdyby to bylo jinak? 

 

Stačí málo - naučit se základy aromaterapie v kontextu dětí a ctít je. Aromaterapie i děti. 

 

Miluju  jednoduchost, funknčnost i efektivitu aromaterapie. Takto také předávám aromaterapii na tomto kurzu - provedu Vás hlavními úskalími, na které můžeme s dětmi narazit a naučím Vás aromaterapii uchopovat jinak, lépe, bezpečně a přitom voňavě.

 

CO KONKRÉTNĚ SE NAUČÍTE? 


Modul # 1.: ZÁKLADNÍ POJMY

 • Co jsou to ÉTERICKÉ A ROSTLINNÉ OLEJE
 • Bezpečné ŘEDĚNÍ éterických olejů u dětí
 • Jak uchopit aromaterapii HRAVĚ, LEHCE A S RESPEKTEM
 • PŘEDNOSTI jednotlivých METOD aromaterapie a kdy do nich jít
 • PROČ jsou HYDROLÁTY pro děti TOP

Modul # 2: DÝCHÁNÍ

 • Jak na rýmu PRŮHLEDNOU, ŽLUTOU, ZELENOU i ZADNÍ
 • Řešení SUCHÉHO A VLHKÉHO KAŠLE s aromaterapií
 • Jak dítě podpořit při LARYNGITIDĚ, BRONCHITIDĚ I ASTMATU
 • ROZDÍLY v jednotlivých METODÁCH i vůních podle DRUHU POTÍŽÍ
 • Kdy SRÁŽET HOREČKU a jak

Modul # 3: TRÁVENÍ

 • Jak éterickými oleji podpoříme TRÁVENÍ
 • Co je to MIKROBIOM a proč ho nepřehlížet
 • Řešení dětské KOLIKY, ZÁCPY a KŘEČÍ v bříšku
 • Jak řešit PRŮJEM A ZVRACENÍ
 • TIPY NA CESTOVÁNÍ pro ty, kterým nebývá zrovna echt

Modul # 4: KOLEKTIV

 • Dítě a ŠKOLKA A ŠKOLA - kdy ano, kdy ne?
 • Jak podpořit ADAPTACI dítěte na školku a školu?
 • Bachovy esence a esence Platbos pro školku a školu
 • Jak PODPOŘIT IMUNITU u dětí
 • Vůně, které přijdou vhod, když se dítě souží?

Modul # 5: JÁ, RODIČ

 • Vůně pro VZÁJEMNOU rodinnou SVOBODU A POHODU
 • Jak podpořit RESPEKTUJÍCÍ KOMUNIKACI ve vztahu rodič - dítě
 • Voňavé tipy pro VYHROCENÉ SITUACE
 • Tipy, co může pro sebe udělat máma, aby byla spokojená aneb "z deníku svobodné matky."

Ve všech modulech kurzu na Vás čekají mé praktické a ověřené recepty

bezpečné pro děti různého věku. 

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT PRAKTICKY? 


Aromaterapie pro děti je on-line kurz sestavený z 5 modulů. Postupně Vás provedu od základních pojmů, přes dýchání, trávení až ke kolektivu a vztahu rodič - dítě. Jednotlivé moduly na sebe navazují, proto doporučuji nepřeskakuj jednotlivá videa. 

 

Kurz nyní získáváte za zvýhodněnou cenu v předprodeji. 

 

Na odkrytí jeho obsahu si chvilinku počkáte - fyzické moduly zveřejníme 7.10., závěrečné emoční pak při spuštění kurzu 15.10.2019. 

 

 

Zde přikládám jednoduchý návod, jak doporučuji kurzem procházet pohodlně a snadno: 

 • Úvodní video a doporučení
  To si prosím vždy pusť ještě před tím, než začneš přehrávat videa v daném modulu. Dozvíš se, co je obsahem modulu, kde zbystřit, kde naopak zvolnit, na co si dát pozor.
 • Myšlenkové mapy
  Díky myšlenkovým mapám mozek mnohem lépe přijímá a zpracovává nové informace. Myšlenkové mapy Vám v kruzu slouží jako video a současně skripta ke stažení.
 • Facebooková skupina
  Součástí tohoto kurzu je také osobní podpora - zde a v uzavřené skupině "Voňavá péče Aromaterapie HABIBI" na Facebooku. Pro přijetí je nutné zadat heslo "JEDEME V TOM SPOLU S DĚTMI". Skupina je určená pouze studentům on-line a živých kurzů HABIBI a pro nás všechny je bezpečným prostorem pro sdílení, vysílání a hloubkovou péči.
 • Bonusy
  V menu i na této stránce najdeš sekci bonusy, kde si můžeš pohodlně stáhnout přidané materiály ke kurzu.
 • Webinář
  Jako bonus tohoto kurzu si budeš moci vychutnat doslova na míru ušitý webinář, ve kterém odpovím na otázky Tvé i ostatních studentek a doplním o informace, které ke spojení aromaterapie + děti sama pokládám za důležité. Webinář se uskuteční v uzavřené skupině "Voňavá péče" a Tobě bude tady k dispozici napořád. Otázky k webináři můžeš položit zde na nástěnce do kontaktního formuláře, dále v každém modulu kurzu, ideálně na stránce "webinář" v této členské sekci.

a navíc: 

Jak to vypadá uvnitř kurzu? 

Klikněte níže na obrázky a nakoukněte dovnitř...

Velkou výhodou oproti živému kurzu je skutečnost,

že tady se můžete stále vracet a nic Vám neuteče 

Tento kurz je online vzdělávací program, do kterého dostanete přístupové údaje do členské sekce. Ke spojení aromaterapie a dětí se budete moci věnovat kdekoliv a kdykoliv - jediné, co budete potřebovat je přístup k internetu.

 

V členské sekci budete mít postupně k dispozici veškerá videa, texty, myšlenkové mapy, praktická cvičení, voňavé recepty i webináře, které budu natáčet postupně podle Vašich otázek. Vše budete mít přehledně seřazeno a v ničem nebudete mít zmatek a bude pro Vás jednoduché se k vybraným tématům stále vracet kdykoliv budete potřebovat.   

 

Online kurz v sobě nese ohromnou výhodu - přístupy do členské sekce máte k dispozici napořád a díky tomu Vám nic neunikne. Do tajů lidské duše a vůní se tak můžete nořit kdykoliv a kdekoliv budete chtít. 

Co říkají Ženy na mé on-line tvoření?

V životě jsem potkala už hodně lidí, se kterými jsem si mohla popovídat, vyslechnout je a naopak oni poslouchali mě. Na někoho si občas vzpomenu, na jiné už jsem dávno zapomněla a pak jsou ti, kteří ovlivnili mé myšlenky a tím se mi do paměti navždy vryli (a věřte, u člověka jako jsem já, se to jen tak někomu nepovede 😀 ) Bylo mi přáno a mohla jsem absolvovat dva krásné voňavé kurzy s Tereza Machová . Terezko, děkuji Vám za ně. Slova, která jsem od Vás slyšela, mají smysl....
Nikol Hladíková, Chodovpracovnice v soc. službách
Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji
Ivet Veragin
Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️
Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI
Já by jsem chtěla moc poděkovat Terezce za krásný kurz Voňavá cesta, který jsem absolvovala v těhotenství a moc jsem si ho užila. Díky Terezčiným radám v kurzu a aromaterapii jsem prožila krásné těhotenství a nádherný porod. Velmi ráda na to vzpomínám a moc se těším, že někdy budu součástí dalších Habibi kurzu. Také jsem chodila na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤
Renáta Pustějovská, Nový Jičín maminka na MD
Díky Terezce a Habibi se vůně staly součástí mého každodenního života..Dekuji
Šárka Juřicová
Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii :-)
Ivana Bobákováúčastníce živých akcí HABIBI
K Terezce do kurzu Aromapsychologie, jsem jela s nadšením, plná touhy po vňavém dobrodružství. A…skutečnost předčila všechna očekávání. Ač nevyspalá, hltala jsem každé slovo, prožívala každé přivonění, únava byla ta tam. Terezka vypráví o vůních s láskou, vtipem a velkou odborností. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z kurzu jsem vnesla do soukromého i pracovního života.Terezko, děkuji. Už se nemůžu dočkat až budeme v našem voňavém dobrodružství pokračovat.
Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v soc. službách
K aromaterapii jsem se dostala spíše náhodou, když mi muž přeposílala odkaz na kurz Voňavá cesta k mateřství. A já byla zrovna těhotná a otázka vůní pro mne byla aktuální. Prohlíla jsem si Terezčiny stránky a zaujaly mne natolik, že jsem se na kurz přihlásila. A udělala jsem dobře!:) Nahlédla jsem do zajímavého a všestranného svěa aromaterapie za pomoci milé, sympatické a ochotné Terezky. Díky ní mám chuť se o aromce dozvídat více a využívat éterické oleje a hydroláty ve svém každodenním životě. Všem HABIBI doporučuji 🙂 Sama se těším na další kurz, který budu moci absolvovat!:)
Petra Konečná, Ostravamaminka na MD
Do babymasáží jsem šla s velkým očekáváním po předchozím pozitivním doporučení. A už po první lekci jsem věděla, že jsem v Habibi správně. Jednotlivé lekce hodnotím jako smysluplně strávený čas se svým miminkem plný hlazení, harmonie, naslouchání. Po ukončení kurzu jsem odcházela s tím, že vím, jak svoje miminko masírovat, jak míchat masážní oleje a spoustu dalšího. Určitě doporučuji.
Ivana Adamcová, Nový Jičín maminka na MD, fotoART Adamcová
Úžasné semináře, jsem nadšená, úplně mě to pohltilo. Moc milé prostředí, kde se cítím dobře. Terezko jsi skvělá 🙂
Barbora Pavlasková, Frýdlant nad Ostravicí zdravotní sestra

ODKUDKOLIV

A KDYKOLIV

OSOBNÍ PODPORA

VYLADĚNÁ ČLENSKÁ SEKCE

HRAVOST A LEHKOST

BONUSY ZDARMA

EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ

Bude mi ctí být Vaší průvodkyní. 

 

Vykročte na voňavou cestu za poznáním, jak si aromaterapii s dětmi užít a dopřejte dítěti vědomou, láskyplnou a voňavou péči. 

Kolik on-line kurz Aromaterapie pro děti stojí?

On-line kurzu Aromaterapie pro děti se cením na 7.990 Kč

Za tuhle cenu máte zaplacený jeden kroužek s dítětem na půl roku, nebo můžete získat kompletní, osvědčené a bezpečné informace od A do Z, jak pracovat s aromaterapií u dětí a ještě se k tomu pořád vracet. 

 

Za tuto cenu získáváte: 

Kdyby jste přeci jen nebyli spokojeni? 

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená. Moc. Proto Vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz od doby, kdy jej zakoupíte. Pokud během dvou týdnů usoudíte, že kurz není to pravé ořechové, bez otázek Vám vrátí peníze v plné výši zpět. 

Bonusy, které k online kurzu získáváte

Jsou vytvořené speciálně pro tento kurz a nikde jinde je nezveřejním

#Bonus 1: RECEPTY PRO DĚTI PIDI-MIDI I VELOŠE 

 • Recepty jsou složené z éterických olejů, o kterých mluvím v kurzu.
 • U každého receptu najdete vhodnou metodu použití, informace o bezpečnosti i působení směsi jako celku.
 • Ve Vašich rukou tak budou dřímat komplexní návody, jak mezi sebou jednolitvé vůně kombinovat.
 • Recepty jsou zaměřené na děti různého věku - od pidi-midi dětí až po puberťáky, vč. nás dospělých :-)
 • S recepty pokryjete fyzické, emoční i psychické obtíže

#Bonus 2: TAHÁČKY A PRACOVNÍ LISTY

 • Součástí kurzu jsou checklisty (návody), které Vám usnadní praktické uchopení aromaterapie a ušetří Vám moře času i peněz
 • Připravila jsem pro Vás praktická cvičení, kterými když skutečně projdete, Vaše vnímání aromaterapie projde změnou, uvědoměním a Vy s ní tak budete zacházet mnohem praktičtěji, než dosud
 • Prozradím, že se můžete těšit na checklist k bezpečnosti a kontraindikacím éterických olejů
 • A uspokojení najdou též ty maminky, které milují rejstřík (problém = konkrétní vůně).

#Bonus 3: VIDEA PRO VĚTŠÍ JISTOTU S VŮNĚMI

 • Občas je potřeba pošťouchnout, něco dovysvětlit mimo myšlenkovou mapu (skripta) a navést na voňavou cestičku. K tomu jsem připravila a nasdílela videa, která Vám pomohou pochopit a aplikovat aromaterapii z širšího komplexu.
 • Těšit se můžete na má videa s Juráškem, jak my sami pracujeme s aromaterapií při baby masážích nebo na video Xenie Bodorík Pilíkové o tkáňových solích či o homeopatii
 • Ve videích názorně poznáte, jak to chodí v jiné rodině a dám ruku do ohně za to, že z Vás spadnou pochybnosti i strach, že to nezvládnete :-)

#Bonus 4: MINDFULNESS TECHNIKY

 • Mindfulness česky znamená všímavost - to, jak prožíváme přítomný okamžik. Stává se mou velkou láskou doma i v HABIBI a chci se o mindfulness podělit nyní i s Vámi
 • Díky mindfulness technikám budete aromaterapii i své dítko více vnímat, více si všímat, uvidíte až za obzor
 • Pro Vás i Vaše dítě bude aromaterapie s mindfulness bohatší, více šťavnatá i zábavná
 • A přitom bude více efektivní, protože Vy budete v klidu, více vědomí
 • Čeká na Vás 6 videí - 3 pro děti a 3 pro vystresované a věčně uhoněné rodiče

#Bonus 5: UZAVŘENÁ SKUPINA 

 • Vzájemná podpora, sdílení a motivace mají dohromady velikou moc, proto je součástí kurzu členství ve skupině Voňavá péče Aromaterapie HABIBIna Facebooku
 • Skupina je a bude uzavřená a přístup do ní umožním pouze studentům online kurzu a/nebo živého kurzu Aromaterapie pro děti. Všichni ve skupině mají tedy předaný stejný základ a všichni plujeme na jedné lodi.
 • Ve skupině se budete moci ptát, sdílet své zkušenosti, co se Vám z kurzu osvědčilo i to, s čím si nevíte rady a potřebujete podporu.

#Bonus 6: WEBINÁŘE

 • Je pro mě důležité Vás kurzem doprovodit tak, abyste z něj načerpali co nejvíce. Budu Vám nablízku svou osobní péči, na Facebooku i e-mailu a rozhodla jsem se ještě něco přidat - webináře na míru pro Vás.
 • Vím, že natočím minimálně jeden webinář - jako odpověď na Vaše konkrétní otázky.
 • Čím více otázek a témat bude, tím více bude webinářů.
 • Ale protože miluju, když s kurzem koupíte víc, než očekáváte (pokud očekávání máte), chci Vám dopřát a ráda natočím víc :-)

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Je kurz rozsáhlý?

Obsah kurzu je velmi rozsáhlý a je třeba procházet kurzem postupně - od základů aromaterapie přes fyzické potíže dítěte až ke zlepšení vzájemných vztahů s dětmi i s rodiči prostřednictvím vůní. Proto jsem se rozhodla obsah kurzu rozdělit do dvou částí (modul 1 - 3 a modul 4 - 5)  s postupným zveřejňováním obsahu. Pro to, abyste mohli díky informacím z kurzu skutečně poznat, jak kráčet krok po kroku s vůněmi blíže k dětem.

Kolik času denně budu muset kurzu věnovat? 

Čas, po který se budete kurzu aktivně věnovat si můžete rozložit podle vlastních sil a aktuálních možností. Můžete pracovat průběžně i během pracovních dní, nebo si informace z aktuálních modulů kurzu můžete dopřát o víkendu. Jednotlivé moduly kurzu se liší svým obsahem i rozsahem informací - proto i čas, který kurzu budete věnovat, je průběžně jiný. Počítejte zhruba s hodinkou denně - v ní stihnete průběžně zkouknut poctivě všechna videa, namíchat recepty i pracovat s bonusovými materiály. 

Co když nebudu stíhat? 

Nemusíte se bát - kurz je Vám už napořád k dispozici a můžete z něj čerpat kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Kurz není závod, kdo ho dříve stihne :-) K jednotlivým částem kurzu se můžete kdykoliv vracet, přehrávat si jej znovu, třídit informace. Přitom vůbec nezáležií, jak dlouho Vám to bude trvat. Jde o to, abyste si celý kurz užila a cítila se v něm hezky. A když byste náhodou ucítila nejistotu, že přeci jen nestíháte a/nebo Vám něco uniklo - máte v rukávu mou osobní péči a podporu a komunitu stejně naladěných lidí v naší skupině. 

Budu se v kurzu orientovat, i když jsem v aromaterapii začátečník? 

Ano, budete kurzu rozumět i v případě, že s aromaterapií nemáte zatím moc zkušeností. Kdyby Vám to nestačilo a chtěli byste mít základy aromaterapie "v ruce", pak Vám nabízím  můj e-book a/nebo online kurz Přičichněte k aromaterapii za výraznou slevu. Stačí si o ně napsat na e-mail tereza@aromaterapiehabibi.cz

Vážně se naučím pracovat s aromaterapií pro děti podle Vašich videí? 

Ano, vážně se to dokážete naučit i podle videí z online kurzu. Kdybych o této Vaší dovednosti pochybovala, věřte, že bych se nikdy nevydala na cestu onlinového tvoření :-) S kurzem také získáváte mou osobní podporu i péči - budu Vás podporovat v uzavřené skupině určené výhradně studentům kurzu, budu tady pro Vás na e-mailu. Moje osobní nastavení vychází z laskavé péče o klienty, kteří mají o aromaterapii a vše kolem ní skutečný zájem. V pocitech péče Vás dokážu pěkně macerovat, nemusíte se ničeho bát :-) 

Máte další otázky? 

Odložte zábrany a napiště mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím :) 

Těším se na Vás uvnitř kurzu!