KONGRES PLNÝ VŮNÍ 

"Čistím tělo, čistím mysl"

aneb jak zbavit své tělo i duši nánosů bahna 

Jsme v polovině, stále se můžete: 

Máte pocit, že sebou vláčíte více, než chcete? 

 • Cítíte se uštvaná všemi a vším?
 • Možná žijete v domnění, že stíháte všechno, jen ne sebe
 • Zima se moc nepovedla, předsevzetí padla a Vy ne a ne shodit?
 • Už Vás nebaví mít doma chemické čistící prostředky, ale nevíte, jak je snadno a efektivně nahradit?
 • Potřebovali byste pořádně pročistit hlavu, takový důkladný myšlenkový detox a uvítali byste konkrétní tipy?
 • Víte, že očista těla, ducha i mysli je právě to, co potřebujete, ale nevíte, jak na to?
 • Chcete si poslechnout zdarma, co říká 9 lektorek, 9 špiček ve svém oboru?
 • Máte rádi holistický přístup k životu a chcete vědět, jak očista funguje na více našich rovinách?

Skvělé, pak Vás srdečně zvu 

k online sledování jedinečného projektu na poli české a slovenské aromaterapie: 

KONGRES PLNÝ VŮNÍ

na téma Čistím tělo, čistím mysl

Co se na Kongresu plném vůní naučíte?

 • Dostanete hodně tipů na konkrétní éterické oleje, které s očistou těla, ducha i mysli pomáhají na fyzické i psychologické úrovni
 • Naučíme Vás, jak s aromaterapií pracovat bezpečně, a to i v případě, kdy své chtělo chcete pořádně vyčistit zevnitř
 • Budete vědět, jak začít postupně budovat netoxickou domácnost a co si snadno vyrobíte pro očistu domácnostosti levně, snadno a sami
 • Poznáte myšlenkový detox jako účinnou a hlubokou metodu, jak zbavit svou mysl toho, co Vám už (dávno) neslouží
 • Řeč bude také o Bachových esencích, homeopatii a tkáňových solích ve spojistosti s cíleným detoxem
 • Dáme Vám užitečné tipy, jak si snadno vyrobit doma čistící přírodní kosmetiku
 • Ukážeme Vám, že je možné žít bez odpadu a jak je možné toho dosáhnout
 • Nahlédnete pod pokličtu rostlinné stravě a pocítete, jak moc je důležité k jídlu přistupovat zodpovědně
 • Řeč bude také o tom, kdy je pro nás jídlo každodenní jed a kdy lék
 • Pochopíte, že je ženská cykličnost v životě ženy (i muže) velmi důležitá a jak s ní můžete prakticky naložit
 • Poznáte, jak Vám pomohou pomoci jedinečné stromové esence Platbos
 • Pochopíte, že jóga může být Váš spolehlivý průvodce a pomocník - na cestě k sobě i k vnitřní očistě
 • Budete součástí skvělé komunity lidí a získat osobní podporu vystudované aromaterapeutky

A proč byste na něm neměli chybět?

KONGRES PLNÝ VŮNÍ

0
dny
0
přístupů ke člověku
0
lektorek
0
videí

Pořádná dávka inspirace od předních špiček v oboru z celé republiky přímo pro Vás - až na Váš mail, každý den, čtyři dny v kuse a zdarma. Vytvoříme spolu nádherný voňavý kruh plný otevřenosti, atmosféry bezpečí i společného sdílení. Necháte si to utéct? 

0
lidí, bude Kongres sledovat

PŘIDEJTE SE K VOŇAVÉMU KRUHU ŽEN

Srdečně Vás zvu na 1. Kongres plný vůní, ve kterém zacílíme pozornost na vědomou očistu těla, duše i mysli. Provedu Vás já a přední lektoři, se kterými plně souzním. Přidejte se k nám - spolu vytvoříme jedinečnou komunitu stejně naladěných žen, kterým na sobě záleží.

 

Jak bude Kongres plný vůní probíhat prakticky: 

 • Každý den dostanete e-mail s několika videi
  V době konání Kongresu Vás budu informovat na e-mail a/nebo do Messengeru na Facebooku s odkazem na stránku, kde Vám budou kongresová videa plně k dispozici. Budete mít dokonalý přehled, jakými vůněmi a tématy je Kongres nasycen ten konkrétní den. Na Vás bude jen videa zkouknout a převést je do praxe.
 • Úvodní video, ve kterém Vás provedu celým dnem
  Osobně miluji informace hezky popořádku a předem. Proto i Vám dopřeji v každém dni úvodní video, ve kterém shrnu vše, co jsme pro Vás s lektorkami v konkrétní den připravily.
 • Kongres je v uvedeném termínu zcela ZDARMA
  Kongres plný vůní poběží ONLINE od čtvrtka 18. dubna do neděle 21. dubna 2019. V tomto termínu budou videa zveřejněna lidem, kteří se zaregistrovali zdarma.
 • Uzavřená skupina na Facebooku
  V Kongresu všechny věříme v sílu vzájemné spolupráce, motivace a bezpečného sdílení. Proto jsem na Facebooku založila uzavřenou skupinu, která Vám bude plně k dispozici k dotazům, zpětné vazbě i sdílení v průběhu celého Kongresu i po něm.
 • Všechno hezky pohromadě a napořád
  Po konání Kongresu budete mít možnost uchovat si know-how ze všech videií v placené členské sekci, kde budete mít k dispozici veškerá videa, vč. bonusových materiálů, které pro Vás lektoři připravili. A protože miluji příležitosti, budete si moci Kongres plný vůní pořídit za krásnou akční cenu ve zvýhodněné nabídce.

Nasdílejte tento Kongres plný vůní mezi ostatní ženy, kamarádky a známé. Vůně a obohacující informace tak zavanou do více lidských domovů a srdcí. 

Zbavte se toho, co Vás tíží

Mnohdy proplouváme životem zbytečně zatížení. Těžko se rozhodujeme, těžko si zvykáme na nové okolnosti, těžkopádně přemýšlíme. Shodit přebytečná kila představuje někdy úporný boj. Přitom stačí učinit dva kroky - rozhodnout se a odhodit to, co nám již neslouží. Aromaterapie, Bachovy esence, život bez chemie, za to v kontaktu se svými myšlenkami a třeba i jídlo nám v tom mohou pomoci. A my Vám ukážeme, jak to udělat!

Kdo Vás na Kongresu poctí účastí? 

Uzavřená skupina na FB

Vizí Kongresu plného vůní je vzájemné propojování, motivace a souznění v aromaterapii a dalších možností na cestě k sobě. Proto je jeho součástí uzavřená skupina na Facebooku, kde budeme spolu ve vzájemné integraci. Přidejte se a plujte s námi na společné vlně!

Moje osobní podpora

Vědomí, že člověk není na cestě sám a kolem sebe má lidi, kteří jej podpoří, je zdrojem bezpečí. Věřím, že všichni máme odpovědi na své potíže v sobě, jen je občas potřeba na cestu k sobě posvítit, navést. Proto Vám budu ráda voňavou průvodkyní na Vaši cestě. Vychutnejte si osobní podporu.

Bonusy

Mám ráda překvapení, dárky, něco navíc. I Vy se můžete těšit na bonusové materiály, videa, inspiraci i po skončení Kongresu. Získáte tak možnost jít ještě více do sebe a proměnit shromažďování v pouštění, uvolnění i detox.

Osobní růst

Kongres plný vůní Vám přinese mnoho inspirace a názorů předních lektorů, které spojuje láska k aromaterapii. Každá lektorka ze sebe vydá maximum, aby Vám předala hodnotné informace, ze kterých budete čerpat. Vím, že díky Kongresu zase porostete a posunete se dál.

Online vzdělávání pro Vás

Každý den, krok po kroku

Pokud HABIBI neznáte, mrkněte, co o mě říkají:

Terezko. Nahlédla jsem konečně na tvůj kurz Aromapsychologie, a nestačím zírat. 😍😍 Tak úžasně zpracovaný, profesionální, podrobný.. Úžas! 😍😍 Skláním se před tebou, tvou šikovností, technickými zdatnostmi, klobouk dolů miláčku. 😍😍 Snad to takto na PC zvládnu jednou i já. A žes mě u limbického systému vzpomněla... 🥰.. to mě dostalo. Nečekala jsem to. Děkuji. Člověk si může přeskakovat jak chce, protože díky těm myšlenkovým mapám to máš přehledné. Děkuji ti moc. 😍

Xenie Bodorik Pilíková, Brno vystudovaná aromaterapeutka a moje velká láska 🙂

Terezka je maestro oboru a troufám si napsat nejen jeho. Její bytost nevnímám jako chodící wikipedii, leč jako někoho, kdo poznal lásku duše a předává ji srdcem ♥️ Ví, co dělá a proč to dělá... prostě ji poznejte a sami pochopíte 😉 Je to Světlo v lidském těle a taky čertisko, bo její spontánnost je odzbrojující, a obojo nelze jinak, než milovat 🙏

Jiřka S., OstravaAbsolventka kurzu Aromaterapie 1. v Zázracích Duše

Terezka je úžasný člověk - ví o čem mluví, vždycky mě kurz totálně pohltil, nikdy jsem se nenudila a diky ní jsem se naučila jak pracovat s aromaterapii .

Irenka Paloušková, skalní fanynka HABIBI Nový Jičín

Ahoj Terez, díky tvému online kurzu Přičichněte k aromaterapii jsem se konečně naučila základy aromaterapie a hlavně, jak bezpečně pracovat s aromaterapií. Dříve, když jsem někde něco četla o aromaterapii, tak jsem z toho byla zmatená, protože všude psali trochu něco jiného. Online kurz je krásně zpracovaný, obsáhlý a vysvětlil mi všechny moje nejasnosti. Děkuji Ti za něj! 🙂

Andrea studentka online kurzu

Před narozením druhého syna jsem hledala přírodní kosmetiku pro mimi a objevila jsem na značku, která mimo jiné prodává i EO. Aha? Aromaterapie, co to je? A narazila jsem, Terezko, na tvé vymazlené stránky a 7 mýtů o aromaterapii😍, následoval E-Book😍😍 a on-line kurz😍😍😍. Před chvíli jsem si dala zaslouženou vanu (geranium růžové bourbon,ylang-ylang a pomeranč - už vím, jak správně a v čem naředit). Ráno nás pustili po třech dnech z nemocnice (syn 14 měsíců a naše první zkušenost s laryngitidou). Díky tvým radám tady ve voňavé péči jsem věděla, jak zvládnout i tuto zákeřnou "potvoru" a jak se teď rozmazlovat😊 DĚKUJI TOBĚ TEREZKO, že jsi, že děláš, to co děláš a jak to děláš😘 A taky,že jsi spojila spoustu úžasných žen, které i když se ani neznají osobně, rády poradí🤩 PS: A mí tři chlapi doma? Nemladší syn vidí difuzér a zhluboka začne dýchat a kulit při tom oči, stříkání hydrolátů je taky velká prča, starší miluje masáže a voňavé koupele a muž, když děti usnou ukonejšené levandulí, heřmánkem...."co jsi nám tam dnes večer namíchala?"

Blanka Grajová studentka online kurzu Přičichněte k aromaterapii

Terezku jsem poznala na mém prvním workshopu namíchej si čichátko, Terezka je strašně milá,pozitivně naladěná žena, ktera ví o čem mluví :-), poradí, pomůže..Také baby masáže, kterých se účastním s dcerkou jsou úžasné, Terezka nám předáva fajn informace, jak dopřát miminku chvíli pohody, navázat kontakt a třeba jak pomoci miminku s určitými problémy, už se těším na další přednášky o aromaterapii 🙂

Ivanka Bobákováúčastnice živých akcí HABIBI

Chtěla jsem ti říct, že jsem prošla tvým video kurzem Přičichněte k aromaterapii a můžu říct, že to bylo velmi zábavné a pro mě velmi inspirativní se do toho zakousnout. Víš normálně jsem se těšila, že si TĚ pustím buď večer, nebo v noci, když jsem nemohla spát a že co se dozvím nového. Byly to velmi příjemné videa a prostě nenásilně, ale velmi mile a optimisticky podané informace. A to bych Terez vypíchla, tvůj projev a podání byly pro mě hodně příjemné, že nenutíš, nehoníš, ale podporuješ a že má člověk na výběr. Ano ty informace o tom, jak na to a co je to byly samozřejmě ústřední, však o tom kurz přece o aromaterapii je, ale podle mě, je způsob podání a vyjádření ústřední a proto můžu říct, že mě to normálně hladilo a dělalo dobře to poslouchat a tak jsem získala odvahu a chuť do toho jít. Takže chválím tvůj způsob podání a vyjadřování a že jsis na nic nehrála, ale vyjadřuješ se prostě jako moravačka, jak ti zobák narostl 🙂 Zkrátka - Tvůj kurz mi udělal takový ucelený obraz toho, jak na to. Neříkám že jsem profík, to rozhodně a vůbec ne, jenom mi to dalo nějaké pevné základy na kterých chci stavět. Určitě si to video pustím ještě několikrát ať získám jistotu a vím na sto pro jak na to. Ale už teď mi dalo hodně třeba s koupelemi, čichátky a jak míchat Eo a oleje jak na to.

Petra, Ostravaco vykročila na voňavou cestu

Terezko, děkuji za přibývající informace na stránkách, za povídání o mýtech v aromaterapii, za cenné rady kdykoliv o ně požádám, za dovednost profesionálně masírovat a za výborný přístup ke klientovi.

Míša Ličmanová, Drahotuše

Milá úžasná Terezko byla jsem u Tebe na přednášce,namíchala si antistres 😘😘😘U Tebe v Habibi je malé voňavé království,člověk vejde a hned je mu krásně.Dekuji za Tebe za úžasné voňavé inspirující přednášky.Od doby co Tě znám jsem přehodnotila spoustu věcí u mých tři synů.Lecim je vůněmi aromaterapie je kouzlo na dlouhou cestu a je úžasné se s Tebou vzdělávat, pochopit vůně a vše kolem. Sluničko děkuji ❤️

Táňa Hrachovcová Slavíkováskalní fanynka HABIBI

Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou věnovat se při masážích i aromaterapii.Dlouho jsem hledala kurz na který bych se přihlásila. Čekání se mi vyplatilo, našla jsem: Online kurz Přičichněte k aromaterapii od Terezky Machové a super. Jsem nesmírně ráda, že ho můžu absolvovat v mém volném čase a hlavně se k tématům několikrát vracet . I po několikátém zhlédnutí najdu něco nového a v podání Terezky je to opravdu radost se učit:)A několik bonusů k tomu, moc milé. Děkuji za Online kurz. Monika J.

Monika Janků studentka online kurzu

Chtěla bych touto cestou poděkovat Terezce za neocenitelnou pomoc! Bohužel jsem byla účatníkem nehody a mám problémy s bolestí hlavy, krční páteře, ramen, hrudníku,...což bylo zapříčiněno nárazem a následně airbagem a bezpečnostními pásy. Díky Terezce, která mi namíchala směs aroma olejíčků se bolest zmírnila a cítím se mnohem lépe. Nikomu nepřeji takový zážitek, ale v případě, že vás něco bolí, tak Terezka je správná osoba, která vám může pomoci. DĚKUJI TI TEREZKO MÓÓÓCCC 🙂

Renáta Lakomá

Děkuji Ti Terezko za předání alespoň zlomku Tvých znalostí 🙂 dnešní kurz byl vskutku intenzivní a nabitý informacemi. Informacemi, které by zabraly rozhodně daleko více času samostudia, a které díky Tvému výkladu zapadly přesně tam kam měly. A jsem velice ráda, že je mám vryté v hlavě, za ušima a jako třešničku i vytištěné ve skriptech! <3

Ester Kocábová

E-book není psán pouze z toho, co se naučilo a načetlo, ale i z vlastních zkušeností, pocitů a od srdce. Za sebe můžu říci, že nejvíce mi dáváte vy, skvělé aromaterapeutky. Jste úžasné osobnosti a já si velmi cením toho, jak pečlivě rozdávate informace o vaší vášni, aromaterapii. Mám doma už pár knih, čtu různé články, ovšem taková kniha, jako jsi sepsala ty, tu skutečně k dostání není. Doufám, že se dostane k co nejvíce lidem, že se aromaterapie stane vášní mnoha dalších a zrovna tahle kniha, tento začátek, pro někoho prostředek, jako pro mne, by byl pro ně skvělý. Bez vás bych si akorát koupila eo od Saloos a kapala na koberec u hajzlíku. Nebo zase nakapala eo skořice do vany a pak se opět divila 🤭 Takže díky, díky, velké díky, Terezko, že jsi nám poskytla nejen tuto úžasnou online knihu, ale i online kurzy 🧡 Ps: snad bude jednou k dostání v tištěné formě, velice ráda bych ji měla v poličce pro návštěvy, co by tím chtěli prolistovat 😀 🧡

Bára, Brnomaminka a nadšená milovnice vůní

Terezka je dar. Člověk, který se ochudí o to jí nepoznat, přichází ve svém životě o mnoho. Terezko, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvou práci. Děkuji! Masáže děláš jak nikdo, kurzy máš vychytané na jedničku po všech stránkách. Vše u Tebe je úžasné! Díky, díky, díky, díky, díky za všechno! PS: všechny ty krásné hodnocení jsou do posledního puntíku výstižné a pravdivé až z toho mrazí 🙂 Neznám člověka v oboru, který by pracoval s takovou pílí, precizností a především s tak obrovskou Láskou.

Marika Jančarová, Frenštát pod Radhoštěmmáma tří úžasných dětí

Terezka vypráví o vůních s Láskou a opravdovým citem. Nakazila mě svým nadšením pro vůně. Poznatky z hodnotného kurzu jsem vnesla do svého pracovního i osobního života.

Martina Pekárková, Vsetínpracovnice v domově se zvláštním režimem

Vyléčila jsi mi migrénu, pomohla se zády, přivedla na cestu aromaterapie a tím následovalo další pátrání po různých informací ohledně zdravějšího životního stylu. Následně mé první těhotenství - masáže, příprava k porodu! Od mého prvotního názoru "rodit budu jedině císařem" jsem postupně dospěla s tvým přispěním k názoru "Rodit budu jedině přirozeně a bez zbytečných zásahů". U druhého dítka chci porod dotáhnout k dokonalosti a vyvarovat se chyb a neznalosti, které nastaly u prvního porodu naší Terezky 🙂

Patricie Havelková, Albrechtice maminka 2 krásných dětí

Tímto bych chtěla poděkovat Terezce za úžasný zážitek..z kurzu Aromaterapie..naprosto nádherný zážitek. Terezko jsi úžasná žena,lektorka,bylo mi ctí Tě poznat a poslouchat.. Cestuou z kurzu jsem se rozplakala.. Dala jsi a naučila něco srdečního..krásneho.. Děkuji

Ester Kocábová

Možná, že se přeci jenom potřebujete na něco zeptat: 

Je Kongres opravdu zdarma?

Ano, v termínu 18.04. - 21.04.2019 je Kongres plný vůní zcela zdarma. Po tomto termínu je obsah Kongresu k dispozici v placené členské sekci formou uceleného online vzdělávání. 

Kolik času budu mít na sledování videí?

Každý den budete mít videa k dispozici 24 hodin. Poté jsou staženy ze sledování. Takže to záleží na Vás - buď se do Kongresu naplno ponoříte a budete sledovat videa v době konání Kongresu (4 dny - od čtvrtku do neděle), nebo si dopřejete kvalitní obsah napořád a buete mít videa kdykoliv k dispozici v členské sekci Kongresu v placené formě. 

Co když se ke Kongresu připojím později?

Nevadí, každý den jsou Vám k dispozici celý den. I kdybyste se k nám přidal/a na samém konci, určitě objevíte voňavou inspiraci. Navíc můžete krásně využít sdílení v uzavřené skupině na Facebooku. 

Je pro mě Kongres vhodný, když jsem začátečnice v aromaterapii?

Ano, já i ostatní lektorky klademe důraz na kvalitní, snadno uchopitelné a bezpečné informace - pro začátečníky i pokročilé. 

Můžu si Kongres přehrát zpětně? 

Ano, kolikrát budete chtít - po skončení Kongresu bude celý jeho obsah i bonusové materiály k dispozici v placené členské sekci. Budete mít možnsot využít akční ceny.

Informace si můžu najít sama a zdarma.  

To můžete, ale bude Vás to stát hodně času, energie, úsilí a stejně nebudete mít jistotu, jestli jste našly ty informace, které Vás dovedou ke snadnému, bezpečnému a přitom efektivnímu používání aromaterapie v rámci detoxikace těla, ducha i mysli. Kongres plný vůní sdružuje přední lektorky na poli aromaterapie a dalších holistických přístupů ke člověku a životnímu stylu. Každá lektorka Kongresu je jedinečná, s několikaletou praxí ve svém zaměření, lidská a poctivá. Jsem si jistá, že každá lektorka Vám předá maximum, co v rozhovoru stihne říct 🙂 

Potřebujete se zeptat? 

Odložte zábrany a napište mi na adresu tereza@aromaterapiehabibi.cz.

Jsem hodná, nekoušu a ráda Vám odpovím 🙂 

Bc. Tereza Machová
Bc. Tereza Machová
odborná aromaterapeutka a akreditovaná lektorka aromaterapie v péči o duši

Jsem zamilovaná - do svého syna, vůní a emocí, jógy i své cykličnosti. Jsem ráda šťastná a když se mi nedaří v radosti být, pracuji na tom, abych se dostala zpátky do svého středu. Jsem přesvědčená o tom, že zastavit se a ovládnout svou mysl je základem spokojeného života i řešení obtíží. Miluji hloubání a nalézání příčin. Ráda vedu lidi k akčním krokům, kterým si dokáží sami změnit život. Jako ctností si vážím vzájemného souznění, respektu a tolerance, že každý kráčíme svou vlastní cestou. Bude mi ctí být Vaší průvodkyní na voňavé cestě k sobě sama.

KONGRES PLNÝ VŮNÍ 

"Čistím tělo, čistím mysl"

aneb jak zbavit své tělo i duši nánosů bahna 

Jsme v polovině, stále se můžete: