Chcete se cítit zdravější a více v pohodě? Chcete pracovat na svém těle netoxicky a ještě k tomu hodně ušetřit? 

Chcete se stát svobodnější v péči o sebe? 

 

Máte zájem naučit se jednoduchá, ale zásadní, pravidla aromaterapie

a už ji navždy používat snadno, efektivně a bezpečně?

 

 • Možná, že si stále kapate do nízké aromalampy éterický olej z květinářství a netušíte, kde a proč byste měli shánět ten kvalitní
 • Možná, že nemáte ponětí, jak byste měli postupovat, abyste sobě nebo svým blízkým aromaterapií neublížili
 • Možná, že tápete, co byste měli mít doma v lékarničce a proč

Už nechcete ztrácet čas  a vyhazovat peníze

nepraktickým používáním aromaterapie?

Pak pro Vás něco mám. Čtěte dál.

Pokud patříte k lidem, kteří rádi řeší fyzické nebo emoční potíže přírodně, pak určitě víte, že díky aromaterapii se můžete cítit zdravější, více v pohodě a nemusíte být závislí na tom, co Vám nabídne magistra v lékarně. 

Ale také chcete, aby Vás aromaterapie bavila, abyste v ní byli jistí a věděli jste, co děláte a proč. 

Ve škole nás nikdo nenaučil, jak se uzdravovat přírodně. Na internetu jste možná narazila na doporučení užívat éterické oleje vnitřně nebo se jimi nezřízeně natírat. 

V aromaterapii už máte zaběhnuté přístupy a způsoby počínání. Víte ale určitě, že jednáte bezpečně, efektivně a bez toho, aniž byste vyhazovali oknem hromadu peněz? Víte jistě, že aromaterapii uchopujete správně? 

Víte, co? 

Přičichneme k vůním spolu! 

Mé jméno je Tereza Machová, několik let se věnuji vůním jako odborná aromaterapeutka a lektorka a chci Vás naučit, jak snadno, efektivně a bezpečně používat aromaterapii.

Krok za krokem Vám ukážu, jak vtáhnout vůně do svého každodenního života a cítit se v tom skvěle. 

Když jsem nastupovala na Institut aromaterapie v Praze, připadala jsem si Alenka v říši Divů. O aromaterapii jsem nic nevěděla, neznala jsem hydroláty a netušila jsem, jaké éterické oleje se k sobě hodí a proč. Nezvdala jsem se a začala jsem aromaterapii studovat ve škole, doma i při kontaktu s lidmi. Vše se ve mě otočilo a dnes si nedovedu bez přírodních vůní představit jediný den. 

Naučila jsem se, jak aromaterapii používat ve svůj prospěch.

Přesně to naučím i Vás! 

Nemusíte se bát, zvládnete to i Vy! 

Stačí naučit se pár základních pravidel. Když je dodržíte, otevírá se před Vámi kouzelný, bezpečný svět vůní, který Vám šetří čas, energii a peníze. Celá aromaterapie pro Vás bude mnohem jednodušší, klidnější a s lepšími výsledky, než dosud.

Pojďte i Vy poznat jednoduchá tajemství vůní, díky kterým budete žít smysluplnější život a budete svobodnější.

Napsala jsem pro Vás rozsáhlý e-book.

Přičichněte k aromaterapii

ve kterém Vám předám komplexní teoretické základy o aromaterapii, které potřebujete vědět, ale také hodně praktických tipů a rad na základě mé 8 leté práce s aromaterapií, díky kterým si používání aromaterapii hodně ulehčíte.

Co se díky e-booku naučíte?

 • Co je to AROMATERAPIE a čím je typická
 • Co jsou to ÉTERICKÉ A ROSTLINNÉ OLEJE, jaký je mezi nimi rozdíl a jak je bezpečně využijete
 • Objevíte KOUZLO HYDROLÁTŮ a poznáte, proč mají v aromaterapii čestné místo
 • Naučíte se, že KVALITA JE ZÁSADNÍ, jak poznáte kvalitní suroviny a kde je pořídíte
 • co je NEBEZPEČNÉ NA MULTILEVELU V AROMATERAPII
 • poznáte SEDM ZÁSAD BEZPEČNÉHO POUŽITÍ aromaterapie
 • Konkrétní METODY POUŽITÍ AROMATERAPIE - KOŽNÍ, INHALAČNÍ I VNITŘNÍ
 • poznáte 5 SKUPIN ÚČINKŮ ÉTERICKÝCH OLEJŮ a popis více než 20 éterických olejů
 • CO BYSTE MĚLI MÍT DOMA ve výbavičce a proč.

Dám ruku do ohně za to, že se díky e-booku

naučíte pracovat s aromaterapií

 • Uděláte si jasno v tom, co je aromaterapie a už nebudete tápat, jak s oleji a hydroláty zacházet, jak je ředit, jak je skladovat a proč.
 • Budete vědět, čemu se máte vvyhnout a proč. Nikdo nechce zbytečně naletět, vyhodit peníze oknem nebo ublížit sobě či blízkým.
 • Zblízka poznáte, jak přesně a prakticky můžete aromaterapii uchopit. Budete mít jasno v metodách použití a vyznáte se v tom, kdy je vhdná která metoda.
 • Budete se orientovat v tom, co si máte pořídit domů a proč. Poznáte, kam máte investovat a co můžete nechat na později.
 • Získáte skvělý přehled o fyzickém, emčoním i psychickém působení více než 20 vybraných vůní. Tím dostanete skvělý návod, jak aromaterapii vtáhnout do svého života.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste už nikdy nemusela řešit, odkud budete objednávat oleje a hydroláty. Už byste se nemusela trápit tím, co máte nejdříve použít a jak, protože přesně víte, co máte dělat a jste si v tom jistá. To vše během pár minut. 

Představte si, že k sobě budete přistupovat jako ke krásnému celku fyzična, emocí i nálad a bude Vám to připadat v pořádku, protože se dokážete zastavit a navnímat vůně, které Vás dostanou zpět do pohody. Najednou i každodenní starosti budou příjemnější, protože budete mít voňavého spojence. 

Člověk, který je samostatný ve svém zdraví, se cítí sebe-vědoměji,

protože ví, že se na sebe může spolehnout.

Pokud se budete řídit radami a tipy v e-booku, investice do něj se Vám vrátí hned několikrát. Získáte totiž díky němu:

 • MOUDROST ROZLIŠOVÁNÍ co aromaterapie je a není.
 • JISTOTU KVALITNÍCH ZDROJŮ, od kterých se vyplatí nakupovat.
 • PODROBNÝ PŘEHLED zásad, které když dodržíte, skutečně umíte s aromaterapií pracovat.
 • JISTOTU, že nebude opakovat své chyby.
 • PRAKTICKÝ POPIS 13 METOD, které můžete použít
 • DETAILNÍ SEZNÁMENÍ S 21 VŮNĚMI, které se Vám budou hodit.

Spokojení čtenáři Vám vzkazují: 

E-book není psán pouze z toho, co se naučilo a načetlo, ale i z vlastních zkušeností, pocitů a od srdce. Za sebe můžu říci, že nejvíce mi dáváte vy, skvělé aromaterapeutky. Jste úžasné osobnosti a já si velmi cením toho, jak pečlivě rozdávate informace o vaší vášni, aromaterapii. Mám doma už pár knih, čtu různé články, ovšem taková kniha, jako jsi sepsala ty, tu skutečně k dostání není. Doufám, že se dostane k co nejvíce lidem, že se aromaterapie stane vášní mnoha dalších a zrovna tahle kniha, tento začátek, pro někoho prostředek, jako pro mne, by byl pro ně skvělý. Bez vás bych si akorát koupila eo od Saloos a kapala na koberec u hajzlíku. Nebo zase nakapala eo skořice do vany a pak se opět divila 🤭 Takže díky, díky, velké díky, Terezko, že jsi nám poskytla nejen tuto úžasnou online knihu, ale i online kurzy 🧡 Ps: snad bude jednou k dostání v tištěné formě, velice ráda bych ji měla v poličce pro návštěvy, co by tím chtěli prolistovat :D 🧡
Bára, Brno milovnice vůní a alternativních přístupů
Terezko dnes jsem si dopřála odpočinkový den plný vůně díky TVÉMU e-booku. Tak krásně se četl, informace jsem hltala plnými doušky až mne mrzelo, že jsem už na straně 156.
Šárka Juřicová, Ostravamilovnice vůní, studentka kurzu HABIBI
Obdivuji Terku za její znalosti. Neznám nikoho, kdo by měl takový přehled v aromaterapii a dělal ji s takovou Láskou a vášní. Je mou velkou inspirací a učitelkou a e-book, ve kterém shrnula své znalosti, dalekosáhle přesahuje hodnotu, za kterou jej prodává. Myslím, že další knížky o aromaterapii již nepotřebuji. A těším se na další kurzy od Terezky.
Petra Malíková, Ostravačtenářka e-booku

K e-booku získáváte také tyto skvělé bonusy ZDARMA:

5 myšlenkových map 

Myšlenkové mapy Vám pomohou snadněji si zapamatovat naučené informace. Jsou přehledné, jasné a zobrazeny tak, jak Váš mozek potřebuje. To, co máte v e-booku třeba na 30 stranách, uvidíte přehledně na 1 A4. 

osobní podpora v uzavřené skupině

na Facebooku 

Mým cílem je podporovat na cestě ty, kteří o aromaterapii mají opravdový zájem a chtějí se do jejich tajů opřít. Jsem proto k dispozici v naší uzavřené Facebookové skupině  - můžete se ptát, sdíet, nechat se motivovat a inspirovat se mými každodenními posty ze života jedné zapálené aromaterapeutky. 

doživotní aktualizace informací zdarma 

Aromaterapie se vlivem vědeckých poznatků stále mění. Pokud přední aromaterapeutové s vědci vyvrátí, co v e-booku píšu, ráda informace aktualizuji a pošlu Vám e-mailem nové vydání e-booku. Vždy tak budete mít bezpečné a aktuální informace po ruce.

E- book i bonusy se mi líbí

Jdu do toho! 

Možná, že se Vám teď honí hlavou:

 • Co když v ebooku nebudu něčemu rozumět?
  Jednoduše mi napíšete - do emailu na vonavapece@ aromaterapiehabibi.cz nebo právě do uzavřené skupiny. Stále tu jsem pro Vás!
 • E-book je součástí online kurzu Přičichněte k aromaterapii. Co když se rozhodnu vstoupit do kurzu?
  To budu moc šťastná 😊 Nemusíte se bát, hodnotu e-booku Vám od ceny kurzu rády odečteme.
 • Raději si koupím něčo jiného.
  OK, to samozřejmě můžete :) Ale zkuste se podívat, co si dnes můžete koupit za 690 Kč? Jednu večeři pro dva, jednu masáž, nebo jednu konzultaci z aromaterapeuta. S e-bookem se naučíte pracovat s aromaterapií, jeho know-how Vám zůstává, získáváte bonusy a mou neomezenou podporu jako bonus.
 • Informace si můžu najít zdarma a sama
  To můžete, ale bude Vás to stát hodně času, energie, úsilí a stejně nebudete mít jistotu, jestli jste našly ty informace, které Vás dovedou k bezpečnému, snadnému a přitom efektivnímu používání aromaterapie. Já jsem studovala aromaterapii 2 roky v kuse, poté dašlích 6 let den za dnem s ní pracovala, než jsem e-book napsala. Stojím si za tím, že informace jsou hodnotné a provádím Vás krok za krokem tím, co potřebujete vědět.
 • 690 Kč se mi zdá za ebook hodně. Vyplatí se mi investice?
  Rozhodně ano. Ebook vám navždy zůstává, můžete si jej vytisknout, získáváte k němu hodnotné bonusy zdarma a jsem přesvědčena, že oceníte také mou osobní podporu v rámci uzavřené skupiny na Facebooku - protože mít svého aromaterapeuta je doslova k nezaplacení. Když se podíváte, že konzultace stojí 450 Kč na hodinu, stále Vám to za ebook, bonusy bonusy a neomezenou podporu připadá hodně?

Nic neriskujete, můžete jen získat  ♥︎

Máte ode mě garanci 100% spokojenosti

Mám pro Vás řešení, abyste se nemuseli bát e-book pořídit. Když pro Vás e-book nebude to pravé ořechové a usoudíte, že Vám nic nového a hodnotného nepřinesl, v rámci 14 denní garance Vám vrátím peníze zpět. 

Je pro mě důležité, abyste byli spokojeni a v pohodě ve spolupráci se mnou.

Tak do toho, uvidíte, jak se Vám uleví!  Pojďte se vydat na dobrodružnou cestu za vůněmi.

Hned teď, proč pořád čekat na až :) 

Začněte si užívat aromaterapii snadno, efektivně a bezpečně. Už se těšíte?

Uvidíme se na stránkách e-booku? Jsem moc vděčná, že mohu být Vaší průvodkyní voňavým světem ♥︎
Tereza Machovásrdce HABIBI, autorka e-booku a odborná aromaterapeutka