MÉ ONLINE SKUTKY 

Používat aromaterapii snadno, efektivně a přitom bezpečně, znamená vědět pár zásadních faktů a řídit si jimi. Jde o to, že aromaterapie je na vzestupu a kolují o ní protichůdné informace na mnoha místech a mnozí pracují s vůněmi, aniž by vědělI její základní principy.

Pojďte si v aromaterapii udělat systém z pohodlí Vašeho domova kdykoliv chcete a získejte čas a energii pro sebe. 

Vůně jako antistres

e-book za 690 Kč

online kurz za 2.990 Kč

Do e-booku i kurzů se můžete ponořit, kdykoliv budete chtít, protože jsou vám stále a doživotně k dispozici. Získáváte s nimi také mou neomezenou a osobní podporu ve skupině.

Jsem nadšená. Jasný, srozumitelný a přehledný návod, jak pracovat s aromaterapií. E-book jsem si vytiskla a kdykoliv hledám první pomoc, tak právě v něm. Práci s aromaterapií si bez něj už nedovedu představit. Má čestné místo v mé knihovničce.

Markétka Danišovávoňavá podpora HABIBI a péče pro Vás

Terezko dnes jsem si dopřála odpočinkový den plný vůně díky TVÉMU e-booku. Tak krásně se četl, informace jsem hltala plnými doušky až mne mrzelo, že jsem už na straně 156.

Šárka Juřicová, Ostravamilovnice vůní a alternativních přístupů

E-book není psán pouze z toho, co se naučilo a načetlo, ale i z vlastních zkušeností, pocitů a od srdce. Za sebe můžu říci, že nejvíce mi dáváte vy, skvělé aromaterapeutky. Jste úžasné osobnosti a já si velmi cením toho, jak pečlivě rozdávate informace o vaší vášni, aromaterapii. Mám doma už pár knih, čtu různé články, ovšem taková kniha, jako jsi sepsala ty, tu skutečně k dostání není. Doufám, že se dostane k co nejvíce lidem, že se aromaterapie stane vášní mnoha dalších a zrovna tahle kniha, tento začátek, pro někoho prostředek, jako pro mne, by byl pro ně skvělý. Bez vás bych si akorát koupila eo od Saloos a kapala na koberec u hajzlíku. Nebo zase nakapala eo skořice do vany a pak se opět divila 🤭 Takže díky, díky, velké díky, Terezko, že jsi nám poskytla nejen tuto úžasnou online knihu, ale i online kurzy 🧡 Ps: snad bude jednou k dostání v tištěné formě, velice ráda bych ji měla v poličce pro návštěvy, co by tím chtěli prolistovat 😀 🧡

Bára, Brnonadšená milovnice vůní

Ráda bych poděkovala Terce za úžasný online kurz, který jsem právě od včera prošla. Bylo to opravdu povzbuzující ji poslouchat i vidět. Muselo to dát hodně práce vytvořt tento projekt.

Romana Doubravovámaminka a nadšená milovnice vůní