PŘIVOŇTE SI 

a vykročte na cestu k vůním a sobě sama

Pojďte si v aromaterapii udělat systém z pohodlí Vašeho domova kdykoliv chcete a získejte čas a energii pro sebe. Vše voňavé, co jsem pro Vás namíchala ve virtuálním světě, najdete na této stránce. 

E-book Přičichněte k aromaterapii

 • Základní pojmy aromaterapie aneb nepletu si pojmy s dojmy
 • Proč je kvalita olejů zásadní a kde ji sehnat?
 • Zásady bezpečnosti aromaterapie a proč je ctít?
 • Metody použití aromaterapie na vlastní kůži i nos
 • Domácí lékarnička aneb jaké vůně neměly by doma chybět?
 • Osobní podpora a péče odborné aromaterapeutky

Online kurz

Přičichněte k aromaterapii

 • Totožný obsah stejnojmenného e-booku
 • Více než 6,5 hodin video lekcí
 • E-book Vůně jsou pro každého aneb 20 receptů (nejen) do začátků
 • Pracovní listy a checklisty, díky kterým k praxi snáze dojdete
 • Výsledky mého průzkumu o kvalitě mezi 13+ dodavateli aromaterapie do ČR
 • Osobní podpora a péče odborné aromaterapeutky
 • Sleva 10% na objednávky z e-shopu Aroma-ateliér

Aromapsychologie

 • Jedinečný kurz o propojení vůní a lidské duše nyní v onlinové podobě
 • Na výběr ze 2 variant kurzu - podle rozsahu informací i přidaných bonusů
 • Bonusy vytvořené jedině pro tento kurz
 • 6 týdenní kurz s postupným uvolňováním obsahu
 • Navíc s možností složit zkoušku a získat zápis do Indexu profesionálního aromaterapeuta + certifikát
 • Osobní podpora a péče odborné aromaterapeutky
 • První týden kurzu zveřejním 31.1. 🙂

Jak začít a nepřestat

 • Voňavý dýchanek nyní také v online podobně
 • Poznáte 4 akční kroky ke změně návyků i životního stylu
 • Představím Vám 15+ éterických olejů, které Vás doprovodí na cestě ke změně i výdrži
 • Seznámím Vás také s vhodnými Bachovými esencemi, které se zaryjí do Vašeho podvědomí a odstraní bludný kruh začátků pořád dokola
 • Jako bonus získáte myšlenkovou mapu (skripta)
 • Voňavé recepty a kompozice Bachových esencí

Dopřejte si čas pro sebe a ciťte se lépe,

stejně jako ženy před Vámi: 

Před narozením druhého syna jsem hledala přírodní kosmetiku pro mimi a objevila jsem na značku, která mimo jiné prodává i EO. Aha? Aromaterapie, co to je? A narazila jsem, Terezko, na tvé vymazlené stránky a 7 mýtů o aromaterapii😍, následoval E-Book😍😍 a on-line kurz😍😍😍. Před chvíli jsem si dala zaslouženou vanu (geranium růžové bourbon,ylang-ylang a pomeranč - už vím, jak správně a v čem naředit). Ráno nás pustili po třech dnech z nemocnice (syn 14 měsíců a naše první zkušenost s laryngitidou). Díky tvým radám tady ve voňavé péči jsem věděla, jak zvládnout i tuto zákeřnou "potvoru" a jak se teď rozmazlovat😊 DĚKUJI TOBĚ TEREZKO, že jsi, že děláš, to co děláš a jak to děláš😘 A taky,že jsi spojila spoustu úžasných žen, které i když se ani neznají osobně, rády poradí🤩 PS: A mí tři chlapi doma? Nemladší syn vidí difuzér a zhluboka začne dýchat a kulit při tom oči, stříkání hydrolátů je taky velká prča, starší miluje masáže a voňavé koupele a muž, když děti usnou ukonejšené levandulí, heřmánkem...."co jsi nám tam dnes večer namíchala?"

Blanka Grajová studentka online kurzu

Chtěla jsem ti říct, že jsem prošla tvým video kurzem Přičichněte k aromaterapii a můžu říct, že to bylo velmi zábavné a pro mě velmi inspirativní se do toho zakousnout. Víš normálně jsem se těšila, že si TĚ pustím buď večer, nebo v noci, když jsem nemohla spát a že co se dozvím nového. Byly to velmi příjemné videa a prostě nenásilně, ale velmi mile a optimisticky podané informace. A to bych Terez vypíchla, tvůj projev a podání byly pro mě hodně příjemné, že nenutíš, nehoníš, ale podporuješ a že má člověk na výběr. Ano ty informace o tom, jak na to a co je to byly samozřejmě ústřední, však o tom kurz přece o aromaterapii je, ale podle mě, je způsob podání a vyjádření ústřední a proto můžu říct, že mě to normálně hladilo a dělalo dobře to poslouchat a tak jsem získala odvahu a chuť do toho jít. Takže chválím tvůj způsob podání a vyjadřování a že jsis na nic nehrála, ale vyjadřuješ se prostě jako moravačka, jak ti zobák narostl 🙂 Zkrátka - Tvůj kurz mi udělal takový ucelený obraz toho, jak na to. Neříkám že jsem profík, to rozhodně a vůbec ne, jenom mi to dalo nějaké pevné základy na kterých chci stavět. Určitě si to video pustím ještě několikrát ať získám jistotu a vím na sto pro jak na to. Ale už teď mi dalo hodně třeba s koupelemi, čichátky a jak míchat Eo a oleje jak na to.

Petra, Ostravaco se mnou vykročila na voňavou cestu

Za vedení Terezky jsem absolvovala kurz základů aromaterapie a její podání bylo praktické a srozumitelné. Do budoucna plánuji absolvovat další kurz, protože tím získám nejen nové vědomosti, ale potkám se tak s Terezkou, dalšími lidmi, kteří jsou na ni tak nějak zázračně naladěni a ona sama vytváří úžasnou pohodovou atmosféru. Pokud tedy ještě kdokoliv váhá, zda se na Terezku obrátit, tak říkám ano, doporučuji, je to několikanásobně vrácená investice a příjemně strávený čas.

Simona Hrubá

Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou věnovat se při masážích i aromaterapii.Dlouho jsem hledala kurz na který bych se přihlásila. Čekání se mi vyplatilo, našla jsem: Online kurz Přičichněte k aromaterapii od Terezky Machové a super. Jsem nesmírně ráda, že ho můžu absolvovat v mém volném čase a hlavně se k tématům několikrát vracet . I po několikátém zhlédnutí najdu něco nového a v podání Terezky je to opravdu radost se učit:)A několik bonusů k tomu, moc milé. Děkuji za Online kurz. Monika J.

Monika Janků studentka online kurzu

Děkuji moc Terezce za její skvělou práci a nasazení. Její online kurzy, ebook a recepty mi pomáhají v každodenním životě, v péči o dětičky, manžela jak na fyzické úrovni, tak i na duševní.

Adéla Ch.

Moc děkuij Tereze, jejíž e-booky jsem shltla jedním dechem a přinesly mi spoustu nových informací a možností v domácí aromaterapii 🙂

Karolína Filippi

Ahoj Terez, díky tvému online kurzu Přičichněte k aromaterapii jsem se konečně naučila základy aromaterapie a hlavně, jak bezpečně pracovat s aromaterapií. Dříve, když jsem někde něco četla o aromaterapii, tak jsem z toho byla zmatená, protože všude psali trochu něco jiného. Online kurz je krásně zpracovaný, obsáhlý a vysvětlil mi všechny moje nejasnosti. Děkuji Ti za něj! 🙂

Andrea studentka online kurzu

Velkou výhodou online produktů je skutečnost,

že do jejich členské sekce se můžete stále vracet a nic Vám neuteče 

Kromě doživotního přístupu k informacím si sebou odnesete: 

PODPORU

Jsem nadšená odborná aromaterapeutka a ráda budu Vaší voňavou průvodkyní po světě vůní. Můžete se spolehnout, že máte mou osobní podporu po ruce.

KOMUNITU

Budete součástí uzavřené FB skupiny Voňavá péče HABIBI, kde to žije opravdovým zájmem o vůně. Tato skupina je oázou bezpečí a klidu mezi ostatními sociálními mumraji. 🙂

BONUSY

Ke každému online produktu získáváte cenné bonusy, které Vás podpoří na cestě k vůním a sobě sama. Bonusy tvořím vždy originálně pro konkrétní kurz a online program.

Chcete se na něco zeptat? Můžete - nekoušu 🙂

Pište na e-mail tereza@aromaterapiehabibi.cz ♥︎

Těším se na Vás uvnitř svých onlinových lásek ♥︎