PŘIVOŇTE SI 

a vykročte na cestu k vůním a sobě sama

Pojďte si v aromaterapii udělat systém z pohodlí Vašeho domova kdykoliv chcete a získejte čas a energii pro sebe. Vše voňavé, co jsem pro Vás namíchala ve virtuálním světě, najdete na této stránce. 

Klub Vůněmi k sobě

Dnes otevírám brány Klubu Vůněmi k sobě. Je to největší on-line knihovna na poli české a slovenské aromaterapie. Už nemusíte nic hledat a vyzvídat všude kolem. Informace přináším s předstihem, pravidelně a rovnou pod nos. 

Možnost vstoupit máš zde:

e-book 

PŘIČICHNĚTE K AROMATERAPII 

online kurz

AROMAPSYCHOLOGIE

online program

KONGRES PLN k dispozici po dobu 1 roku​_Ý VŮNÍ - LÉTO

online kurz

PŘIČICHNĚTE K AROMATERAPII 

online program 

KONGRES PLNÝ VŮNÍ 

online kurz

Aromaterapie pro děti

Velkou výhodou online produktů je skutečnost,

že do jejich členské sekce se můžete stále vracet a nic Vám neuteče 

Kromě dlouhodobého přístupu k informacím si sebou odnesete: 

PODPORU

Jsem nadšená odborná aromaterapeutka a ráda budu Vaší voňavou průvodkyní po světě vůní. Můžete se spolehnout, že máte mou osobní podporu po ruce.

KOMUNITU

Budete součástí uzavřené FB skupiny Voňavá péče HABIBI, kde to žije opravdovým zájmem o vůně. Tato skupina je oázou bezpečí a klidu mezi ostatními sociálními mumraji. :)

BONUSY

Ke každému online produktu získáváte cenné bonusy, které Vás podpoří na cestě k vůním a sobě sama. Bonusy tvořím vždy originálně pro konkrétní kurz a online program.

On-line kurzy je možné nově zakoupit na splátky. 

Dopřejte si čas pro sebe a ciťte se lépe,

stejně jako ženy před Vámi: 

Před narozením druhého syna jsem hledala přírodní kosmetiku pro mimi a objevila jsem na značku, která mimo jiné prodává i EO. Aha? Aromaterapie, co to je? A narazila jsem, Terezko, na tvé vymazlené stránky a 7 mýtů o aromaterapii😍, následoval E-Book😍😍 a on-line kurz😍😍😍. Před chvíli jsem si dala zaslouženou vanu (geranium růžové bourbon,ylang-ylang a pomeranč - už vím, jak správně a v čem naředit). Ráno nás pustili po třech dnech z nemocnice (syn 14 měsíců a naše první zkušenost s laryngitidou). Díky tvým radám tady ve voňavé péči jsem věděla, jak zvládnout i tuto zákeřnou "potvoru" a jak se teď rozmazlovat😊 DĚKUJI TOBĚ TEREZKO, že jsi, že děláš, to co děláš a jak to děláš😘 A taky,že jsi spojila spoustu úžasných žen, které i když se ani neznají osobně, rády poradí🤩 PS: A mí tři chlapi doma? Nemladší syn vidí difuzér a zhluboka začne dýchat a kulit při tom oči, stříkání hydrolátů je taky velká prča, starší miluje masáže a voňavé koupele a muž, když děti usnou ukonejšené levandulí, heřmánkem...."co jsi nám tam dnes večer namíchala?"
Blanka Grajová studentka online kurzu
Chtěla jsem ti říct, že jsem prošla tvým video kurzem Přičichněte k aromaterapii a můžu říct, že to bylo velmi zábavné a pro mě velmi inspirativní se do toho zakousnout. Víš normálně jsem se těšila, že si TĚ pustím buď večer, nebo v noci, když jsem nemohla spát a že co se dozvím nového. Byly to velmi příjemné videa a prostě nenásilně, ale velmi mile a optimisticky podané informace. A to bych Terez vypíchla, tvůj projev a podání byly pro mě hodně příjemné, že nenutíš, nehoníš, ale podporuješ a že má člověk na výběr. Ano ty informace o tom, jak na to a co je to byly samozřejmě ústřední, však o tom kurz přece o aromaterapii je, ale podle mě, je způsob podání a vyjádření ústřední a proto můžu říct, že mě to normálně hladilo a dělalo dobře to poslouchat a tak jsem získala odvahu a chuť do toho jít. Takže chválím tvůj způsob podání a vyjadřování a že jsis na nic nehrála, ale vyjadřuješ se prostě jako moravačka, jak ti zobák narostl 🙂 Zkrátka - Tvůj kurz mi udělal takový ucelený obraz toho, jak na to. Neříkám že jsem profík, to rozhodně a vůbec ne, jenom mi to dalo nějaké pevné základy na kterých chci stavět. Určitě si to video pustím ještě několikrát ať získám jistotu a vím na sto pro jak na to. Ale už teď mi dalo hodně třeba s koupelemi, čichátky a jak míchat Eo a oleje jak na to.
Petra, Ostravaco se mnou vykročila na voňavou cestu
Za vedení Terezky jsem absolvovala kurz základů aromaterapie a její podání bylo praktické a srozumitelné. Do budoucna plánuji absolvovat další kurz, protože tím získám nejen nové vědomosti, ale potkám se tak s Terezkou, dalšími lidmi, kteří jsou na ni tak nějak zázračně naladěni a ona sama vytváří úžasnou pohodovou atmosféru. Pokud tedy ještě kdokoliv váhá, zda se na Terezku obrátit, tak říkám ano, doporučuji, je to několikanásobně vrácená investice a příjemně strávený čas.
Simona Hrubá
Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou věnovat se při masážích i aromaterapii.Dlouho jsem hledala kurz na který bych se přihlásila. Čekání se mi vyplatilo, našla jsem: Online kurz Přičichněte k aromaterapii od Terezky Machové a super. Jsem nesmírně ráda, že ho můžu absolvovat v mém volném čase a hlavně se k tématům několikrát vracet . I po několikátém zhlédnutí najdu něco nového a v podání Terezky je to opravdu radost se učit:)A několik bonusů k tomu, moc milé. Děkuji za Online kurz. Monika J.
Monika Janků studentka online kurzu
Děkuji moc Terezce za její skvělou práci a nasazení. Její online kurzy, ebook a recepty mi pomáhají v každodenním životě, v péči o dětičky, manžela jak na fyzické úrovni, tak i na duševní.
Adéla Ch.
Moc děkuij Tereze, jejíž e-booky jsem shltla jedním dechem a přinesly mi spoustu nových informací a možností v domácí aromaterapii :)
Karolína Filippi
Ahoj Terez, díky tvému online kurzu Přičichněte k aromaterapii jsem se konečně naučila základy aromaterapie a hlavně, jak bezpečně pracovat s aromaterapií. Dříve, když jsem někde něco četla o aromaterapii, tak jsem z toho byla zmatená, protože všude psali trochu něco jiného. Online kurz je krásně zpracovaný, obsáhlý a vysvětlil mi všechny moje nejasnosti. Děkuji Ti za něj! :)
Andrea studentka online kurzu

Přihlášení do členských sekcí 

Chcete se na něco zeptat? Můžete - nekoušu :-)

Pište na e-mail tereza@aromaterapiehabibi.cz ♥︎

Těším se na Vás uvnitř svých onlinových lásek ♥︎