Knižní tip: O SMRTI smrťoucí

„Může si člověk vzít do hrobu koně nebo mobil? Umí zmrzlina připomenout člověka, který zemřel? Co to znamená, když je vlajka na půl žerdi?“

Tohle je zamyšlení z knihy O smrti smrťoucí, kterou jsem před pár dny pořídila svému synu Juráškovi. On totiž miluje téma smrti. Zcela otevřeně se na Anděla Smrti ptá. Zajímá ho, kdy umřu a jak. Líbí se mu, že chci být pochována v bio-urně a jeho děti se budou houpat na mých větvích. A já tak parádně pracuji na svém strachu ze smrti, který už je pidi-midi maličký.

My o smrti mluvíme zcela otevřeně. Co Vy? 

Chápu, že začátky jsou obtížné a musíme překonat nástrahy vlastní mysli. Přesto budu ráda, když se o tématu smrti bude více mluvit – my mezi sebou, v kruzích i v HABIBI. Pro začátek posílám video, ve kterém Vám posílám náhled na knihu i do ni.

Budu ráda za zpětnou vazbu s Vámi – napište mi, jak na smrt nahlížíte Vy! Mluvíte o ní? Bojíte se jí (stejně jako já před časem)? 

Kromě smrti se často ve své praxi setkávám s tabulizováním intimity a menstruace. Zvu Vás ke sledování online Kongresu plného vůní na téma „Aromaterapie pro léto,“ který můžete zdarma sledovat od 27.6. do 30.6. a můžete se už nyní registrovat ZDARMA zde >> 

PS: Děkuji Lence z projektu Do poslední chvíle spolu za to, že knihu vnáší mezi lidi a přeji ji hodně štěstí v jejím poslání 🙂

 

Tereza Machová
Jsem Žena ojíněná vůněmi, mateřstvím a vědomou ženskou cykličností. S aromaterapií mám dva krásné úmysly - aby vůně pronikly do mnoha lidských domovů a srdcí a abychom s vůněmi pracovali ve svůj prospěch - snadno, bezpečně a přitom efektivně. Přidáte se?
Tereza Machová
Tereza Machová
srdce Aromaterapie HABIBI

Kdo jsem? Úplně normální Žena - miluji svého syna a vnímám ho jako svého nejmoudřejšího učitele a parťáka, miluji vůně a Matičku Zemi, miluji svou cykličnost a jógu. Jsem ráda šťastná a když se mi nedaří v radosti být, pracuji na tom, abych se dostala zpátky do pohody.  Jsem přesvědčená o tom, že zastavit se a ovládnout svou mysl je základem spokojeného života i řešení našich obtíží.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Kdo je Tereza Machová?
  • 7 mýtů o aromaterapii

    Stáhněte si e-book zdarma a poznejte, co si možná o aromaterapii myslíte a není to pravda.

  • zdarma: 7 mýtů o aromaterapii
  • Motivační skupina na Facebooku
  • Nejčtenější články
  • Rubriky