OBJEDNAT SE

MŮŽETE KDYKOLIV

Uvědomuji si, že dnešní doba je hektická a čas rychle plyne. Možná, že i Vám připadá troufalé domlouvat si se mnou termín masáže v pozdních večerních hodinách nebo o víkendu. Mám to také tak. Proto je Vám k dispozici přímo na webu rezervační systém Reservanto. 

Termín masáže si můžete sjednat sami kdykoliv si vzpomenete. Je to otázka pár kliknutí. Od konce září můžete u rezervace masáž rovnou zaplatit - a nemusíte se tak stresovat, zda u sebe máte peníze v hotovosti nebo spěchat vybrat do bankomatu. 

Rezervovat si můžete tyto služby: 

Masáže


Dopřejte si laskavou péči o tělo, duši i mysl. Máte na výběr z několika druhů masáží a vybrat si také můžete, jak dlouho na masáži zůstanete. Vím určitě, že budete odcházet v mnohem větší pohodě, než ve které jste přišli. 

Poradenství


Nemáte prostor, energii nebo znalosti, abyste si s vůněmi dokázali pomoci sami? Zkuste se spojit se mnou osobně nebo po Skype a vymyslíme nádherné, ulevující směsi přímo pro Vás na míru. Řešit můžeme cokoliv - emoce i fyzické tělo.

Bachova květová terapie


Pokud chcete zapracovat na stavu své duše, být vládcem svých emocí a nenechat sebou vláčet, může být Vaším průvodcem Bachova květová terapie. Půjdeme postupně, kousek po kousku až k jádru věci.

Jít s technickou dobou je v něčem moc fajn. Když máte datum, čas a veškeré info k objednané masáži kdykoliv u sebe, ušetříte se tím nejednu starost. Postup, jak konkrétně na to, najdete níže 🙂

Tereza Machovásrdce HABIBI

Rezervaci si usnadníte vytvořením uživatelského účtu

a od konce září také možností zaplatit přímo online nebo převodem. 

Pokud se chcete objednat "normálně,"

úplně v pohodě se na mě můžete obrátit

 

vonavapece@aromaterapiehabibi.cz

kdykoliv

736 283 443

pracovní dny od 8.00 do 18.00 hodin