LASKAVÝ DOTEK

Doba, kdy dopřávám klientům vědomý a láskyplný dotek je i pro mne příjemnou relaxací a ponořením se do sebe. Naslouchání klientům při poradenství a Bachově terapii pro mne znamená cenný vhled do starostí i slastí životů lidí.

Osobní spolupráce s Vámi je mou nádhernou zpětnou vazbou a ponořením do světa vůní.

Pojďte si i Vy dopřát osobní péči odborné aromaterapeutky.

Sotva přijdete a už ležíte na lehátku? 


 V HABIBI NE, pro mě je nutné přijít na kloub tomu, co Vás aktuálně trápí a... 

...a proto je to na déle

Osobní konzultace (30 minut)

Je pro mě důležité vědět, co a jak aktuálně řešíte a v čem se cítíte lehce. Zajímá mě, jak je na tom Vaše tělo a na kolik vnímáte potřeby svého těla. Zajímá mě, jak jste na tom emočně, zda jste v rovnováze nebo Vás něco rozhazuje. Zajímá mě také Vaše duše, jak spolu vycházíte, jak moc jste na sebe naladěni. K povídání nám ráda uvařím bylinný čaj. Vše si zaznamenávám do karty klienta. Proto mi ještě před konzultací podepisujete souhlas s GDPR - ať jdeme v HABIBI v souladu se sebou samými i se zákony. Konzultace nám zabere 30 minut.

Asociační test vůní (15 minut)

Po rozhovoru je čas tvořit. Na základě terapeutického rozhovoru vybírám zhruba 10 - 15 éterických olejů, ke kterým Vám dám přivonět. Sledujeme spolu, co ve Vás vůně vyvolávají, jestli jsou Vám vůně příjemné či nikoliv. Sami si pak vybíráte, z jakých vůní bude složena Vaše originální kompozice, se kterou Vás budu masírovat. Asociační test trvá zhruba 15 miut.

Sestavení individuální 100% přírodní kompozice

Zbývá nám namíchat osobní kompozici, se kterou pak budu masírovat. Pracuji výhradně se 100% přírodními a čistými aromaterapeutickými surovinami. Mými favority jsou značky FLORIHANA, Nobilis Tilia, Oshadhi a z rostlinných olejů Saloos. S těmito značkami souzním také z hlediska jejich filozofie a přístupu k aromaterapii. Na kvalitě mi totiž ohromně záleží.

Masáž (1 - 2 hodiny)

Konečně přichází na řadu Vaše relaxace a totální uvolnění. V HABIBI nabízím možnost částečných masáží (záda, šíje, obličej) nebo celkových masáží. Masíruji ve tmě, pouze při světle svíček. Doprovází nás příjemná relaxační nebo meditační hudba. U masáže nemluvím. Pracuji tak, abyste opravdu odcházeli uvolnění.

Závěrečná relaxace a doporučení (15 minut)

Na závěr Vám dopřávám čas nechat masáž doznít. Můžete relaxovat i po skončení masáže. Odcházíte, až jste opravdu uvolnění a přpraveni k návratu do vnějšího světa. Před Vaším odchodem ještě nabízím své vhledy do Vašeho aktuálního stavu. Nabízím tipy a doporučení, jak můžete zapracovat na tom, abyste se cítili lépe. Odnášíte se si sebou také 30 ml aroma kompozici, se kterou jsme masírovali.

PROČ JSTE V HABIBI DÉLE, NEŽ JE ZVYKEM? 

Odpověď je jednoduchá - ABYSTE SE MOHLI UVOLNIT, JE TŘEBA VÁS ZASTAVIT. 

Vaše tělo potřebuje ČAS, aby mohlo zregenerovat své síly. Vaše mysl a duše potřebují PROSTOR, aby mohly najít odpověď na výzvy a potíže, kterým právě čelíte. 

Uvolnění není možné dosáhnout, pokud se stále motáte v bludném kruhu povinností všedních dníDokážete vystoupit z klece a ukázat svému Já, že na něj myslíte a dopřejete mu laskavou, voňavou péči?

Po každé masáži si odnášíte Vaši 30 ml kompozici domů.


Ano, protože takto prodloužíme působení masáže. Je jedno, jestli jsme kompozici spotřebovali na masáž, namíchám ráda znovu.

Na kolik si cením všech svých služeb?

Připravila jsem pro Vás výhodný balíček masáží:

JAK ČASTO JE TŘEBA?

S aromaterapií pracuji více než 8 let. Jsem přesvědčena o tom, že uděláte velmi dobře, když budete s vůněmi i se sebou pracovat častěji a opakovaně. Při masážích i při terapii Bachovými květovými esencemi doporučuji minimálně 3x po sobě. 

Ráda Vás provedu vším, co chcete vědět, abyste se se sebou cítili lépe ♥︎ 

Koukněte, co říkají mí stálí klienti:

Chtěla bych touto cestou poděkovat Terezce za neocenitelnou pomoc! Bohužel jsem byla účatníkem nehody a mám problémy s bolestí hlavy, krční páteře, ramen, hrudníku,...což bylo zapříčiněno nárazem a následně airbagem a bezpečnostními pásy. Díky Terezce, která mi namíchala směs aroma olejíčků se bolest zmírnila a cítím se mnohem lépe. Nikomu nepřeji takový zážitek, ale v případě, že vás něco bolí, tak Terezka je správná osoba, která vám může pomoci. DĚKUJI TI TEREZKO MÓÓÓCCC 🙂

Renáta Lakomá

Vyléčila jsi mi migrénu, pomohla se zády, přivedla na cestu aromaterapie a tím následovalo další pátrání po různých informací ohledně zdravějšího životního stylu. Následně mé první těhotenství - masáže, příprava k porodu! Od mého prvotního názoru "rodit budu jedině císařem" jsem postupně dospěla s tvým přispěním k názoru "Rodit budu jedině přirozeně a bez zbytečných zásahů". U druhého dítka chci porod dotáhnout k dokonalosti a vyvarovat se chyb a neznalosti, které nastaly u prvního porodu naší Terezky 🙂

Patricie Havelková, Albrechtičky maminka na MD

Terezka je dar. Člověk, který se ochudí o to jí nepoznat, přichází ve svém životě o mnoho. Terezko, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvou práci. Děkuji! Masáže děláš jak nikdo, kurzy máš vychytané na jedničku po všech stránkách. Vše u Tebe je úžasné! Díky, díky, díky, díky, díky za všechno! PS: všechny ty krásné hodnocení jsou do posledního puntíku výstižné a pravdivé až z toho mrazí 🙂 Neznám člověka v oboru, který by pracoval s takovou pílí, precizností a především s tak obrovskou Láskou.

Marika Jančarová, Frenštát pod Radhoštěmmaminka na MD, nosimslaskou

Ráda bych se touto cestou podělila o velkou spokojenost, sílu a energii dodávající mi tato milá žena, Terezka. Když jsem ji viděla poprvé, tak mě přivítala příjemná, sluníčková, na první pohled holčička 🙂 Naše terapie se po první masáži malinko protáhla, protože jsme si toho měly neustále co říct a už jsme obě musely spěchat za našimi dítky. Nicméně, aromaterapie s masáži ...naprostá, lidově řečeno PARÁDA! Již podruhé jsem odešla nabitá, voňavá, sluncem obdařená (i když mrzlo) a natěšená na další terapii. Nezbývá mi, než Terezku doporučit a dopřát si to, co síla aromaterapie nabízí....a to i s bonusem navíc, který si každý sám odnese podle svého vnitřního uvážení a pochopení 🙂 Terezka je prostě jednička ve své třídě! 🙂

Petra Jarošová, PříborOSVČ

Můžu velmi doporučit, příjemné prostředí, vynikající těhotenská masáž s použitím aromaterapie. Masérka Terezka ví o čem mluví a umí to také zavést do praxe. Přišla jsem se zablokovanými zády a odcházela jsem příjemně zrelaxovaná, nabitá energií a hlavně "znovuzrozená". Takovou masáž mohu doporučit všem nastávajícím maminkám!

Katka Čecháková, Frýdlant nad Ostravicímaminka na MD

Nezbývá mi nic jiného, než Vám Aromaterapii Habibi doporučit. Čeká vás skvělá, nezapomenutelná masáž se skvělou masérkou Terezkou ❤

Marie Vaňková, Štramberkstudentka VŠ

Po workshopech jsem se rozhodla vyzkoušet i masáž u Terezky a nic lepšího snad není !!! Terezko děkuji moc za tebe a za to jak to všechno děláš s láskou 🙂 jsem ráda, že jsem tě našla 🙂 a teď už se mě nezbavíš 🙂

Kateřina Macháčová, Nový Jičínmaminka na MD

Už teď se těším na další skvělou masáž! 🙂

Lucie Shorná, Kopřivnicemaminka na MD, majitelka Pizzerie Picollo

Víte,jak poznáte dobrého maséra? Že se mu úplně oddáte a musíte mu věřit a pak nasleduje krátký tvrdý spánek, ze kterého se proberete odpočatá a znovuzrozená. Terezka je ten zázrak který nás dává dohromady a hýčká. Můžu všem jen doporučit. Děkuji a budu se těšit zase příště!

Marcela Baranská, Štramberkdělnice

Děkuji za úžasný skvělý aromaterapeutický zážitek 🙂 Jsou to ty nejskvělejší masáže jaké jsem kdy zažila. Masáž, která se dotýká nejen těla, ale i duše 🙂 Těším se moc, moc, moc na další setkání.....

Petra, držím anonymitu 🙂 státní úřadnice

Děkuji za úžasný přístup a skvělý odpočinek Terezko 🙂 Už teď se těším na příště 🙂

Soňa Komárková, Štramberkprofesionální fotografka

Zdravím, i já se musím přidat k té chvále...Terezka je super bytost, o kterou je tak nezavadíte. Její masáže - jedním slovem prostě BOŽSKÉ!!! Její detoxikační medová masáž mi pomohla otěhotnět 😀 a i nadále pokračuji v chození, ještě aby ne, to bych uškodila sama sobě. Všude doporučuji a ten kdo tam šel jednou, chce víc a víc...Takže Terez hodně dalších spokojených zákazníků přeji.

Hanka Kovaříčková, Kopřivnice maminka na MD

Dnešní krásný zážitek na detoxikační medové masáži stál opravdu za to! Bylo to úžasné, i když trošičku to zabolelo, ale ten výsledek je nepopsatelný. Děkuji Terezko a těším se na příště.

Šárka Jadvidžáková, Bordovice maminka na MD

Kromě kurzu Voňavá cesta k mateřství jsem chodila k Terezce na těhotenské masáže a to byl neskutečný relax, který dělal krásně mě i miminku. Moc za vše Terezce děkuji a velice ráda a z celého srdce doporučuji. ❤️

Renáta Pustějovská, Nový Jičínmaminka dvou krásných dětí

Terezko, děkuji za přibývající informace na stránkách, za povídání o mýtech v aromaterapii, za cenné rady kdykoliv o ně požádám, za dovednost profesionálně masírovat a za výborný přístup ke klientovi.

Míša Ličmanová, Drahotuše

Vyplatí se být VIP klientem HABIBI


Pokud ještě nejste stálým zákazníkem HABIBI, mohou být právě pro Vás přínosné výhodné balíčky masáží nebo terapií. Nechte se hýčkat aromaterapií, vyplatí se Vám to.

Masáže můžete také darovat

Poukaz můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej pošlu po úhradě

e-mailem. 

Přeji si, abyste se ve spolupráci se mnou cítili dobře. Budu moc ráda, když mi řeknete, jak jste s mým přístupem k Vám spokojeni. Pokud s Vámi nebudu na masáži či poradneství ladit, vrátím Vám peníze. 🙂

Tereza Machovásrdce HABIBI

Máte otázky?

Kdo je to VIP klient?

VIP klient neboli stálý zákazník HABIBI je ten úžasný člověk, který si dopřál masáž nebo poradenství (aromaterapeutické, Bachovy esence) 9x za poslední dva roky. Všech svých klientů si vážím, ty stálé si chci ještě více hýčkat. Pro mé VIP klienty nabízím slevu ve výši 15% na každou mou službu - masáže, vůně na míru i terapie Bachovými esencemi.

Vystavujete dárkové poukázky?

ANO, ráda Vám vystavím dárkovou poukázku na masáž, míchání osobních vůní i Bachových esencí. Využít můžete též dárkový poukaz na mé onlinové produkty. Poukázku si můžete vyzvednout osobně v HABIBI (platba na místě v hotovosti) či Vám ji mohu poslat po platbě na můj účet e-mailem.

Můžu si zajít na masáž jinde, za levnější peníz.

To můžete, samozřejmě 🙂 Nemusím Vás přesvědčovat - znám svou hodnotu, styl své práce a již 8 let vidím, jak klienti po masážích odcházejí z HABIBI uvolnění a vidím, jak jim mé směsi pomáhají. Věci, lidi i zkušenosti nám přicházejí do života v ten správný čas. A když se máme setkat, potkáme se. V HABIBI nebo jinde.

Tereza Machová 

vonavapece@aromaterapiehabibi.cz

+420 736 283 443

pracovní dny od 9.00 do 19.00 hodin

Nebo mi můžete napsat přes kontaktní formulář zde: 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů