FACEBOOKOVÁ VLNA

Díky Facebooku se mohou navzájem podporovat i ti lidé, kteří se v životě neviděli.  Stojím si za tím, že osobní kontakt je nejvíc a miluji živé setkávání s lidmi. Uznávám, že vzájemné propojování, komunikace a zpětné vazby jsou na Facebooku velmi přínosné.

Pro mě, Vás i aromaterapii. 

Motivační skupina


Skupina určena všem, kteří mají zájem o aromaterapii, téma ženství a cykličnosti, jógy i psychosomatiky. Prima naladění lidé v příjemném prostředí voňavé motivace. 

Facebook vnímám jako skvělou sociální síť, proto jsem na něm ráda aktivní. Vytvořila jsem pro Vás v motivační skupině bezpečné zázemí s komunitou stejně naladěných lidí. Najdete zde sdílení, motivaci i odpovědi na mnohé otázky, které si kladete. Pro své klienty z online počinů a živých akcí jsem aktivnější v naší uzavřené skupině. Zde jste přímo u zdroje a můžete se těšit na mou neomezenou a velmi osobní podporu.

Tereza Machovásrdce HABIBI

Voňavá péče a podpora


Skvělý bonus pro studenty online a živých kurzů HABIBI. Čeká zde na Vás má neomezená péče a podpora. Žádný dotaz nezůstává bez odpovědi, váhání nahradíme jistotou a efektivitou. 

Stránka HABIBI


Zde najdete vše, co potřebujete o HABIBI vědět. Oceníte zákulisní i osobní informace, vypsané události k živým akcím, info o spolupráci i aktualitách na webu. Vyplatí se být v srdci HABIBI.