Budeme chudinky nebo půjdeme k sobě?

Dnešní doba je v něčem děsně krutá a hnusná, mnohým ohrožuje základní jistoty, o které jsme se ještě loni mohli v pohodě opřít. Strach se stává přirozenou součástí procházky po městě a kdekoliv mezi lidmi. Nejistota jde cítit všude.

Co platilo, není. Co bude, nikdo neví.

A co já s tím?

Vnímám tuhle dobu jako nádhernou příležitost jít k sobě. Venku jsou omezeny aktivity. Jsou zavřená ta místa, kam jsme prchali před problémy, starostmi i těmi posranými to-do listy,. Lidé se učí věcem, kterým se předtím vyhýbali pod rouškou výmluv – na to nemám, to dělají jiní líp, než já, nemám čas, nemám peníze. Svět se mění. My se měníme. Věci jsou jinak a my jsme jiní. Co s tím uděláte? Vy, ano Vy, co tohle čtete?

Tohle by si měl položit každý z nás. Sám za sebe. A hlavně si odpovědět.

Budete kňučet? Budete si stěžovat? Budete nadávat, jak je to všechno svinské? Nebo zvednete zadeček a půjdete hledat své zdroje, díky kterým se budete cítit sami se sebou dobře tak, abyste si dokázali dát:

 • jistotu,
 • opečovat své tělo,
 • podívat se do vlastního středu,
 • konečně se postavili vlastnímu strachu,
 • a třeba taky pochopili, že jste dost dobří takoví, jací jste?

Pamatujte, že vždycky máte na výběr. Můžete si vybrat, jak se budete cítit, z jaké role se budete chovat, jak uvidíte svět. Můžete být oběť, soudce nebo tvůrce. Sorry, ale nic víc mezitím není. Tyhle tři pózy tvoří náš život. Nic víc, nic míň v tom nehledejte.

Budete i Vy sedět na prdýlce, chovat se pořád stejně a čekat, že se něco změní? Nebo vezmete celou koronukrizi za pačesy jako příležitost jít k sobě? Hm?

Nabízí se hodně cest, které Vám mohou pomoci. Aromaterapie, praxe všímavosti (mindfulness), esence ze stromů, byliny, jóga, cvičení …. Dovolte si zvolnit své tempo… zpomalte a ztište se… nalaďte se na to, v čem je dobře Vašemu tělu i duši. Pojďte skrze své zdroje poznat sebe sama.

PS: Třeba Vám v tom pomohou autentické rozhovory zde >> nebo hluboká cesta k sobě s mou osobní podporou v Klubu Vůněmi k sobě zde >>

S láskou,

Tereza, odhodlaná vám přinášet voňavou podporou, sdílení a motivaci pro práci s emocemi

Tereza Krčmářová
Jsem milovnice vůní a emocí - ukazuji cestu, jak se díky aromaterapii dostat do vlastního středu. Přidáte se?

Bc. Tereza Krčmářová

srdce Aromaterapie HABIBI
Jsem milovnice vůní a všímavosti - ukazuji lidem cestu, jak se vůněmi dostat k sobě. Vnímám ženskou cykličnost a směřuji ženy k jejímu respektování. Ctím působení aromaterapie na lidskou duši a dávám přivonět k moudrosti vůní. Proplouvám přirozenými vlnami bytí a propojuji je s mindfulness praxí. Provázím ženy v on-line Klubu Vůněmi k sobě, který jsem založila… protože tak mi to celé dává smysl.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Přidejte se do MINI ON-LINE KURZU ZDARMA

  ♡ Ve třídenním on-line kurzu poznáte spojení ženské cykličnosti, aromaterapie a mindfulness praxe. Odnesete si také bonusy, které Vás posunou dál. ♡

 • Kdo je Tereza Krčmářová?
 • 7 mýtů o aromaterapii

  Stáhněte si e-book zdarma a přestaňte (konečně) mrhat svým časem, energii i penězi. Odrazte se k aromaterapii tím správným směrem.

 • zdarma: 7 mýtů o aromaterapii
 • Klub Vůněmi k sobě
 • Nejčtenější články
 • Rubriky
 • This error message is only visible to WordPress admins
  Error: No users set.