[Biohacking] SPÁNEK a jak ho podpořit vůněmi

Biohacking si buduje v mém životě stále větší prostor. Jedná se o staronový směr, který se zabývá vědomým a aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a životnímu směru. Jedním ze základních stavebních kamenů biohackingu je spánek a jeho kvalita. Spolu s mindfulness jsou to nyní má základní témata pozornosti k sobě.

Právě na spánek padla v mé motivační skupině otázka jedné ze členek. Otázka zněla:

Už delší dobu mám problém se spánkem 😴. Špatně se mi usíná, velmi lehce se vzbudím, chybí mi hluboký spánek, mám často noční můry nebo spánkové paralýzy.
Napadlo mě, že by mohla pomoct nějaká vůně/směs vůní do difuzéru na noc?
Co by bylo nejlepší.

Na vše odpovídám v níže uvedeném videu👇

  • tipy na konkrétní éterické oleje na podporu spánku,
  • Platbos stromové esence a rozprašovače, které jsou hodnotné pro to, aby si náš mozek konečně odpočinul,
  • dozvíte se také, jaké Bachovy květové esence doporučuji, abychom lépe spali,
  • jak souvisí digitální detox se spánkem a proč ho zavést do večerního režimu,
  • síla rituálu, který by neměl chybět pro dobrou noc.

PS: Pokud chcete mít taky mít také možnost položit otázku, kterou zodpovím komentářem či videem, přidejte se do motivační skupiny zde.

Krásné dny vám přeji,

vždy svá, Terez

Tereza Machová
Jsem milovnice vůní a emocí - ukazuji cestu, jak se díky aromaterapii dostat do vlastního středu. Přidáte se?

Tereza Machová

srdce Aromaterapie HABIBI
K vůním a masážím jsem se dostala přes suchou právničinu. Vyslyšela jsem volání intuice a vydala jsem se vůně poznávat. Vystudovala jsem Institut aromaterapie v Praze a jsem také akreditovanou lektorkou aromaterapie v péči o duši. Aromaterapie HABIBI je mé voňavé doupě, ve kterém masíruji holistickým přístupem, učím živé kurzy, míchám kompozice po odborném poradenství. Velkou hodnotou je pro mne svoboda i tvorba vzdělávacích on-line kurzů. Abych uvedla na pravou míru časté chyby, kterých se v aromaterapii lidé dopouštějí, napsala jsem e-book 7 mýtů o aromaterapii, který si můžete stáhnout zdarma. Moje on-linová cesta započala díky kurzu Přičichněte k aromaterapii, prvním on-line kurzem o základech aromaterapie v ČR. Pokud Vás láká spojení vůní a emocí, bude Vás maximálně bavit on-line kurz Aromapsychologie. A že máte doma ratolesti? Aromaterapie pro děti je uceleným společníkem, ve kterém Vám ukážu, jak řešit fyzické i emoční potíže Vašich dětí. Jsem akční na Facebooku i Instáči a ráda se tam s Vámi potkám. Nejlepší je ale naživo nebo v on-linu, za to s notnou dávkou osobní podpory.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.